2024 liepos 25

Pirmose rungtynėse – pergalė prieš Kipro klubą

Pirmose UEFA Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo rungtynėse „Žalgiris“ 2:1 įveikė „Pafos“ komandą.

Du įvarčius pirmajame kėlinyje įmušė Liviu Antalis. Antrajame kėlinyje po kampinio varžovai rezultatą sušvelnino, kai kamuolys rikošetu nuo Joris Moutachy įskriejo į vartus.

Atsakomosios komandų rungtynės vyks rugpjūčio 1 d. Limasolyje.

„Žalgirio“ startinė sudėtis lyginant su paskutinėmis rungtynėmis liko nepakitusi.

Rungtynių pradžioje iniciatyvą turėjo svečiai. 6 min. po stipraus V. Dragomiro baudos smūgio kamuolys praskriejo šalia vartų.

16 min. Jairo iš pavojingos pozicijos atliko smūgį, tačiau kamuolį pristabdė A. Tordai, o Y. Karashima išmušė jį toliau nuo vartų.

Jau kitos atakos metu L. Antalis buvo išvestas į akistatą su vartininku ir tiksliu smūgiu į tolimą vartų kampą pelnė pirmą įvartį.

20 min. P. Golubickas prasivarė kamuolį iki vartininko aikštelės krašto, bet gynybos linija atrėmė jo smūgį.

26 min. L. Antalis pasiekė J. Bopesu perdavimą ir iš kairio baudos aikštelės krašto smūgiu į artimą kampą padvigubino „Žalgirio“ persvarą.

Antrajame kėlinyje varžovai metė vis didesnes pajėgas į priekį.

62 min. standartinės situacijos metu Jairo galva nukreipė kamuolį arčiau vartų ir po rikošeto nuo J. Moutachy varžovai sušvelnino rezultatą.

83 min. Jairo turėjo dar vieną progą pasižymėti, bet A. Tordai atrėmė jo stiprų smūgį į artimąjį vartų kampą.