2021 rugsėjo 11

Pirmoje lygoje – rezultatyvios lygiosios su „Babrungu“

Kovingomis lygiosiomis 3:3 baigėsi LFF Pirmos lygos rungtynės tarp Vilniaus „Žalgiris B“ ir Plungės „Babrungo“ komandų. Vilniuje vykysiose rungtynėse jaunieji žalgiriečiai dukart pirmavo, bet įsirašyti trijų taškų nepavyko.

Apmaudžiai rungtynės susiklostė daugiau nei tris mėnesius be futbolo praleidusiam Matui Vareikai. Po keitimo antrajame kėlinyje pasirodęs „Žalgirio“ saugas vis dėlto negalėjo tęsti rungtynių ir aikštę paliko vos po kelių minučių.

Pirmą kartą „Žalgiris B“ starto sudėtyje pasirodė abu broliai Bičkos – Kajus ir Klaidas, buvusio Lietuvos rinktinės žaidėjo Deimanto Bičkos sūnūs.

Jaunieji žalgiriečiai į priekį išsiveržė jau 8-ą rungtynių minutę, greitai kamuolį įžaidę standartinėje situacijoje. Prisnūdusius varžovus smūgiu galva nubaudė Nojus Stankevičius.

12-ą minutę „Babrungas“ išlygino rezultatą, pasižymėjo Tomas Salamanavičius.

41-ą minutę „Žalgiris-2“ dar kartą atsidūrė priekyje – puikiai atsidengė Meinardas Mikulėnas ir gavęs perdavimą iš krašto pasiuntė kamuolį į vartus. Tai 16-as tikslus M. Mikulėno smūgis šiame Pirmos lygos sezone.

Įvarčiai krito ir antrajame kėlinyje. 60-ą minutę Deimantas Kontenis smūgiu galva po kampinio išlyginio rezultatą, o 67-ą minutę į „Žalgiris B“ vartus krito kone identiškas Tomo Budrio įvartis – 2:3.

71-ą minutę „Babrungas“ liko žaisti mažumoje – Vinicius užsidirbo antrą geltoną kortelę. Žydrūno Grudzinsko auklėtiniai tuo pasinaudojo. 81-ą minutę puikiai krašte sužaidusio Džiugo Aleksos perdavimas surado Jurgį Stankevičių ir rezultatas tapo 3:3.

Likusį laiką „Žalgiris B“ spaudė varžovus, bet išplėšti pergalės nepavyko.

Trečioje vietoje žengiantis „Žalgiris B“ įsirašė 41-ąjį tašką. „Babrungas“ su 30 taškų yra septintas.

„Žalgiris B“ sudėtis: Dovas Elzbergas (GK), Augustas Kapleris, Gabrielis Nikonovas, Ervinas Vilkaitis, Klaidas Bička (78 min. Ugnius Tulaba), Nojus Stankevičius, Kajus Bička (64 min. Dariuš Stankevičius), Džiugas Aleksa, Vilius Piliukaitis, Danielius Zybartas (64 min. Matas Vareika, 70 min. Jurgis Stankevičius), Meinardas Mikulėnas (75 min. Aleksas Genys).