2021 balandžio 11

Pirmoje išvykoje – sunki pergalė

Lietuvos čempionai FK „Žalgiris“ po sunkios kovos iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Lietuvos čempionai svečiuose 1:0 palaužė „Kauno Žalgirio“ pasipriešinimą.

„Žalgiris“ pradėjo rungtynes tokios pat sudėties, kokia savaitės viduryje žaidė prieš „Bangą“.

Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo šeimininkai, vieną jų tolimą smūgį atrėmė E. Gertmonas.

Visgi pirmajame kėlinyje abi komandos nesukūrė pavojingų progų, daug žaidimo vyko aikštės viduryje.

„Žalgiris“ kelis kartus grasinio po standartinių situacijų, bet smūgius blokavo gynėjai arba pritrūkdavo tikslumo.

Antrojo kėlinio pradžioje – 52 min. – „Žalgiris“ turėjo puikų šansą, bet po S. Mikoliūno perdavimo T. Kišo galva smūgiuotą kamuolį atrėmė D. Mikelionis. Netrukus pavojingai iš toli smūgiavo M. Gamakovas.

71 min. „Žalgiris“ buvo arti tikslo, bet po H. Videmonto baudos smūgio kamuolys pataikė į skersinį. Po pakartotinio J. Sylvestro bandymo įmušti galva kamuolį sugavo vartininkas.

Lemiama buvo 78 min. Po perdavimo į baudos aikštelę atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė J. Sylvestras.

„Žalgiris“ išsaugojo palankų rezultatą ir šventė pergalę.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais balandžio 16 d. namuose prieš „Sūduvą“.