2022 kovo 9

Pirmo turo rinktinėje – N. Gorobsovas ir F. Kyeremeh


Į „Optibet A lygos“ pirmojo turo simbolinį vienuoliktuką pateko žalgiriečiai Nicolas Gorobsovas ir Francis Kyeremeh.

Savaitės rinktinė:

Rafael Broetto („Panevėžys“): Vartininkas iš Brazilijos po labai netrumpos pertraukos vėl sužaidė oficialias rungtynes ir tą padarė labai solidžiai. Klaidų neatlikęs R. Broetto puikiai atrėmė 2 pavojingus Vilniaus „Riterių“ žaidėjų smūgius, taip išlaikydamas vartus „sausus“.

Pijus Širvys („Panevėžys“): Praėjusiame sezone atsarginiu žaidėju įprastai buvęs krašto gynėjas, panašu, kad šiemet vaidins kitokią rolę. „Panevėžio“ atstovas laimėjo 76 proc. dvikovų, sugrąžino komandai 10 kamuolių bei sukūrė puikią situaciją Nasko Milevui, kuria puolėjas nepasinaudojo.

Justinas Januševskis (Marijampolės „Sūduva“): Vidurio gynėjas naujoje komandoje „Optibet A lygoje“ debiutavo išties solidžiai. J. Januševskio kraityje – vos 2 prarasti kamuoliai, 89 proc. laimėtų dvikovų ir svarbus epizodas pirmame kėlinyje, kai buvo neleista kamuoliui įskrieti į tuščius vartus.

Rokas Lekiatas (FA „Šiauliai“): Po beveik septynerių metų į „Optibet A lygą“ sugrįžęs šiaulietis 1-ajame ture gavo pajėgius varžovus, tačiau su savo užduotimis susitvarkė sėkmingai. R. Lekiatas laimėjo 83 proc. dvikovų bei sugrąžino komandai 8 kamuolius.

Marko Pejičius („Kauno Žalgiris“): Kairiojo krašto gynėjas buvo pastebimas atakuojant Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos vartus, o taip pat laimėjo 80 proc. dvikovų. Aktyus jungimasis į atakas kartą buvo vainikuotas rezultatyviu perdavimu ir Grato Sirgėdo pelnytu įvarčiu.

Vilius Armanavičius (Kauno rajono „Hegelmann“): Kauno rajono komandos kapitonas mače su „Kauno Žalgiriu“ iki 91-osios minutės buvo atlikęs net 6 smūgius. Vis dėlto septintasis bandymas buvo lemtingas – kovingai žaidusio saugo pelnytas įvartis išplėšė istorinę klubo pergalę derbyje.

Nicolas Gorobsov („Žalgiris“): Suprantama, kad dabartinė „Jonavos“ sudėtis nėra tas lakmuso popierėlis, parodantis žaidėjo kokybę, tačiau eilinį kartą neleido suabejoti, ko yra vertas. N. Gorobsovas komandai sugrąžino 11 kamuolių ir meistriškai išpildė tolimą baudos smūgį.

Gratas Sirgėdas („Kauno Žalgiris“): Tai – dar vienas žaidėjas, kurio sugrįžimo į rikiuotę laukė daugelis futbolo aistruolių. Saugas jau pirmose šio sezono rungtynėse vos neįsuko kamuolio į vartus nuo kampinio gairelės, o antrame kėlinyje puikiai išpildė komandos draugo sukurtą situaciją.

Francis Kyeremeh („Žalgiris“): Legionierius iš Ganos 1-ajame ture buvo nesulaikomas „Jonavos“ gynėjams. F. Kyeremeh pasižymėjo dviem įvarčiais bei rezultatyviu perdavimu – pirmasis taiklus smūgis buvo techniškai sudėtingas, bet jį pavyko išpildyti nepriekaištingai.

Simonas Urbys (Marijampolės „Sūduva“): 1-ajame ture kairiajame atakos krašte žaidę futbolininkai pernelyg neišsiskyrė, tiesa, antrame kėlinyje po Kule Mbombo traumos dar daugiau funkcijų puolime gavęs S. Urbys pasirodė neblogai. Gargždiškis išprovokavo grubią šiauliečių vartininko klaidą, sukūrė gerą galimybę Markui Benetai, o mačo pabaigoje atliko nelengvą smūgį, bet kamuolys atsimušė į skersinį.

Ignas Kružikas (Kauno rajono „Hegelmann“): Įžanginis pirmenybių turas aiškiai išreikštiems puolėjams nebuvo pats sėkmingiausias – vienintelis atidaręs šio sezono įvarčių sąskaitą buvo būtent I. Kružikas. Širvintiškis atliko 4 smūgius į vartus, iš kurių vienas leido antrame kėlinyje išlyginti rezultatą.