2022 gegužės 10

Pirmieji du „Žalgirio“ šeimų festivaliai sudomino ir vietos bendruomenes, ir svečius iš užsienio


Pirmieji „Žalgirio“ šeimų festivaliais startavo ir džiugino vilniečių bendruomenes Karoliniškėse ir Šnipiškėse. Čia pralaimėjusiųjų nebuvo – visi laimėjo gerą nuotaiką, smagiai ir aktyviai praleido laiką.

Gegužės 7-ąją, šeštadienį, į pirmąjį festivalį šeimų komandos susirinko Karoliniškių gimnazijoje, o kitą dieną – sekmadienį sugužėjo į Senvagės gimnazijos aikštę.

Į varžybas su vaikais įsitraukė ir tėvai, ir mamos, futbolo mėgėjai iš Ukrainos, JAV, Jungtinės Karalystės.

Šeimų festivalyje komandos iš pradžių varžėsi tarpusavyje penkiose skirtingose komandinėse estafetėse. Jose prireikė skirtingų dalykų – greičio, taiklumo, vikrumo, staigaus mąstymo, technikos ir kitų įgūdžių. Pirmiausia reikėjo su futbolo kamuoliu numušti kuo daugiau „O‘ Learys kėglių“, vėliau apsivaryti kliūtis, kamuolį nunešti tarsi ledus kūgelyje, taip pat gabenant tarp kojų, o pats azartiškiausias buvo „kryžiukų nuliukų“ žaidimas.

Dar dvi skirtingos rungtys dalyvių laukė „burbulinio futbolo“ ir įprastoje futbolo aikštelėje, kur buvo varžomasi tris prieš tris ir nugalėjo daugiau įvarčių pelniusieji.

Atrankos etape Karoliniškėse geriausiai sekėsi varžytis Bruzgams ir Bradūnams, o trečiąją vietą ir kelialapį į finalą iškovojo „Penkauskų anūkui“. Senvagėje sėkmingiausiai pasirodė FK „Tankai“, BFA ir Kukliai.

Dalyvių laukė ir papildoma rungtis – „Dartbolas“. Tarp visų turnyro dalyvių taikliausiai smūgiavusios komandos  laimėjo dovanų „Žalgirio“ šalikus.

Buvo ką veikti ir ne tik dalyviams – vaikai laidą leido batutuose, o aktyviai pajudėti kvietė Zumba šokiai. Juose dalyvavo ne tik komandos, bet ir stadionuose apsilankę vietos gyventojai.

Visi turnyro dalyviai vaišinosi „SipSap“ sula“, o geriausieji laimėjo korteles „O‘Learys“ pramogoms.

Gegužės 15 d. trečiasis festivalis vyks Pilaitėje, M. Mažvydo progimnazijoje, o gegužės 21 d. – Užupyje, P. Vileišio progimnazijoje.

Geriausios keturių atrankos etapų komandos pateks į finalą, kuris vyks gegužės 26 d. per „Žalgirio“ gimtadienio šventę LFF stadione. Festivalio nugalėtoja komanda laimės poilsį „Vytautas Mineral Spa“.

„Žalgirio“ šeimų festivalių partneris – Vilniaus miesto savivaldybė.

Video