2021 gegužės 21

Pirmą įvartį pelnęs N. Ljubisavljevičius: „Tikiuosi ir daugiau“


Vilniaus „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po trečios pergalės iš eilės A lygoje džiaugėsi žaidėjų atsidavimu, o gynėjas Nemanja Ljubisavljevičius – pirmuoju savo įvarčiu komandoje.

„Žalgiris“ svečiuose 3:1 įveikė Gargždų „Bangą“ ir sumažino atsilikimą nuo pirmaujančios „Sūduvos“ iki 4 taškų.

„Rungtynių pradžia buvo dvipusė, atakavo tai vieni, tai kiti. Šiandien „Žalgiris“ turėjo daug progų įmušti – ir pirmajame, ir antrajame kėlinyje. Įmušti įvarčiai kalba patys apie save. Gerai, kad įmušame iš standartinių situacijų, bet reikia daugiau įmušti iš žaidimo“, – vertino V. Čeburinas.

„Buvo sunkios rungtynės, kaip visuomet Gargžduose. Jie kompaktiškai žaidžia gynyboje, tai gera komanda.  Visada sunku prieš „Bangą“. Pernai taip pat laimėjome nelengvai. Tai labai svarbi pergalė mums. Dabar turime tris pergales iš eilės. Laukiame varžovų namuose pirmadienį Vilniuje“, – teigė N. Ljubisavljevičius.

Svarbi atkarpa rungtynėse buvo nuo 74 iki 76 min. Iš pradžių gargždiškių atsilikimą iki 1:2 buvo sušvelninęs Simonas Urbys, tačiau netrukus „Žalgiris“ įmušė ir padidino persvarą iki saugesnės 3:1.

„Buvo kažkiek įtampos po praleisto įvarčio. Klaidų serija, varžovai įmušė iš standartinės situacijos. Viskas greitai stojo į savo vėžes kai patys įmušėme. Tai buvo labai svarbu“, – kalbėjo „Žalgirio“ treneris.

Įvarčių sąskaitą komandoje tame epizode atsidarė N. Ljubisavljevičius. Antrą sezoną Vilniuje rungtyniaujantis gynėjas pasižymėjęs įvarčiu dar nebuvo.

„Esu labai laimingas.  Tai ir komandinis darbas. Su tokiomis situacijomis treniruotėse dirbame kas savaitę. Kiekvienam kampiniui turime kitokį scenarijų. Kiti žaidėjai man sukuria erdvės. Djibrilis palietė kamuolį, jis atiteko man ir mušiau vienu lietimu. Tikiuosi įmušiu ir daugiau įvarčių. Tačiau mano pagrindinis darbas – gynyba. Jei nepraleisime įvarčių – būsiu patenkintas“, – teigė gynėjas.

Vilniaus ekipoje netrūko netekčių ir dėl to įvyko nemažai pasikeitimų startinėje sudėtyje. „Pas mus yra rotacija, bet žinoma visose pozicijose buvo nelengva sustatyti žaidėjus. Šį kartą O. Verbickas žaidė atraminėje grandyje vietoje M. Gamakovo. „Žalgiryje“ kiekvienas žaidėjas gali žaisti 2-3 pozicijose. Tai svarbu ir naudinga“, – aiškino V. Čeburinas.

N. Ljubisavljevičius buvo vienas iš žalgiriečių, kuris rungtyniavo nepaisant to, kad nebuvo visiškai sveikas.

„Nebuvo kito pasirinkimo. Turime problemų su traumuotais žaidėjais. Paskutines kelias dienas jaučiausi geriau, pradėjau treniruotis, ruošiausi rungtynėms. Noriu padėti komandai, nes turime laimėti kiekvienas rungtynes. Mums kiekvienos rungtynės kaip finalas, nes „Sūduva“ pirmauja ir turi daugiau taškų“, – kalbėjo serbas.

„Nemanja toks žaidėjas, kad pažadintas naktį galėtų žaisti, – auklėtinį gyrė V. Čeburinas – Jei rimtai, jis visada atsiduoda aikštėje 150 procentų. Kaip ir kiti mūsų komandos žaidėjai. Tai labai džiugina, atsidavimas labai geras. Taip yra klaidų, be to niekad nebūna. Analizuosime, aiškinsimės ir taisysime.“

„Žalgiris“ ir „Banga“ pirmadienį, gegužės 24 d. dar kartą stos į kovą „Hegelmann LFF taurės“ turnyre. Rungtynes vyks Vilniuje, LFF stadione. Bilietus bus galima įsigyti Bilietai.lt rungtynės bus transliuojamos internetu (YouTube kanale „Lietuvos futbolas“).

Video