2022 kovo 16

Pirma išvyka – prieš atjaunėjusią „Bangą“


Pirmajai 2022 metų sezono išvykai „Žalgiriui“ teko viena tolimiausių kelionių – į Gargždus žaisti su atjaunėjusia „Bangos“ komanda.

Gargždų ekipa – kol kas viena sunkiausiai nuspėjamų. Čempionato pradžią ji praleido dėl COVID-19, o antrose rungtynėse svečiuose 0:3 nusileido Marijampolės „Sūduvai“.

Po praėjusio sezono Davido Afonso treniruojamą ekipą paliko nemažai patyrusių žaidėjų, kurie ilgą laiką buvo svarbūs komandai: vartininkas Ignas Driomovas, gynėjai Deividas Padaigis, Edvinas Bračkus, tikru komandos simboliu tapęs saugas Karolis Urbaitis. Taip pat išvyko ir nemažą dalį komandos potencialo sudarę žaidėjai – Benas Anisas, Danielis Romanovskis, Renato Matosas, Simonas Urbys. Pastarasis su 11 įvarčių buvo rezultatyviausia komandoje.

Ekipos naujokai – vartininkas Povilas Survila ir legionieriai, iš kurių Lietuvos futbolo aistruoliams pažįstamas tik pernai trumpai „Džiugo“ komandoje žaidęs Jeffersonas Reisas. „Bangai“ taip pat atstovaus jo tėvynainiai Renanas Paulino, Gabrielis Pereira, portugalas Goncalo Vieira.

Šį sezoną dar ryškesnių vaidmenų gali tekti imtis saugams Dovydui Norvilui, Ernestui Stočkūnui, Šogo Yošikawai, Robertui Vėževičiui, gynėjui Mauricio Pinto, taip pat jauniesiems žaidėjams tokiems kaip Karolis Žebrauskas, Ignas Venckus, Valdas Antužis, Darius Zubauskas.

Nemažai jaunųjų futbolininkų D. Afonso treniravo jau kurį laiką, nes prieš tapdamas pagrindinės komandos strategu dirbo rezervinėje ekipoje, kuri gana sėkmingai žaidė antrajame divizione.

Praėjusį sezoną žalgiriečiai laimėjo visas keturias akistatas lygoje (2:0, 3:1, 3:0, 3:0) ir taip pat nesunkiai įveikė varžovus taurės turnyre (5:0).

Rungtynės tarp „Bangos“ ir „Žalgirio“ vyks kovo 16 d. trečiadienį Gargždų stadione.

Rungtynių tiesioginę transliaciją galima stebėti TV3play.lt, Vilniuje komandos aistruolius kviečia „O’Learys“ baras Akropolyje.