2020 spalio 8

Pertraukos metu – kontrolinės rungtynės Jonavoje


Rinktinių pertraukos metu Vilniaus „Žalgiris“ kontrolinėse rungtynėse sužais su vienais iš Pirmos lygos lyderių – „Jonavos“ komanda.

Rungtynes planuojama surengti šeštadienį, spalio 10 d., nuo 13 val. Jonavos stadiono dirbtinės dangos aikštėje.

„Jonavos“ komanda Pirmos lygos pirmenybėse po 17 turų žengia antroje vietoje ir vienu tašku atsilieka nuo lyderio Kėdainių „Nevėžio“. Pirmoje lygoje šį sezoną varžosi „Žalgirio“ B komanda. Tarpusavio rungtynės Jonavoje baigėsi lygiosiomis 3:3.

Ryškiausia pavardė Jonavos komandoje – Lietuvos rinktinei atstovavęs, įvairiuose A lygos klubuose žaidęs Tadas Eliošius. Ekipos pagrindą sudaro vietos žaidėjai, juos papildo ir trys legionieriai iš Rumunijos. Komandai vadovauja jaunas strategas, neseniai pats žaidęs Eisvinas Utyra.

Klubinėse varžybose Lietuvoje pertrauka tęsis nuo spalio 5 iki 14 d.

Šiame periode Lietuvos vyrų rinktinė žais kontrolines rungtynes Estijoje ir Tautų lygos dvikovas su Baltarusija ir Albanija, o jaunimo rinktinė Europos čempionato atrankoje žais su Graikija ir Čekija.

Į vyrų rinktinę pakviesti Edvinas Gertmonas, Domantas Šimkus, Modestas Vorobjovas ir Saulius Mikoliūnas. Jaunimo rinktinei atstovauja Karolis Uzėla.

Kitas oficialias rungtynes „Žalgiris“ žais spalio 17 d. „Hegelmann LFF taurės“ pusfinalyje su Marijampolės „Sūduva“. Bilietus į šią dvikovą platina „Bilietai.lt“.