2021 spalio 27

Permainingoje lyderių kovoje – dramatiška pergalė

A lygos lyderių dvikovoje po permainingos kovos „Žalgiris“ paskutinę minutę išplėšė dramatišką pergalę. Žalgiriečiai dukart pirmavo po Djbrilio Diaw ir Josipo Tadičiaus įvarčių, tačiau varžovai abu kartus rezultatą išlygino. Dvikovos pabaigoje pergalingą įvartį įmušė Jakubas Sylvestras.

„Žalgiris“ pradėjo rungtynes tokios pačios sudėties, kokia žaidė taurės turnyro finale savaitgalį. Vienintelis skirtumas – šį kartą tarp atsarginių negalėjo būti diskvalifikuoto M. Gamakovo.

8 min. H. Videmontas įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau permesti kamuolio per vartininką jam nepavyko. 10 min. po perdavimo iš krašto V. Slavicko smūgį atrėmė N. Ljubisavljevičius.

12 min. po „Žalgirio“ atakos J. Tadičiaus smūgį iš arti atrėmė vartininkas, o H. Videmonto galva muštą kamuolį – M. Beneta. Po kampinio galva tiksliai smūgiavo D. Diaw – 1:0.

21 min. suklydus aikštės viduryje „Sūduva“ pavojingai kontratakavo, bet S. Nyuadzi iš kairio baudos aikštelės krašto muštas kamuolys pataikė į virpstą, o pakartotinis S. Kerlos bandymas buvo netikslus.

25 min. „Sūduva“ turėjo gerą šansą, kai M. Nkololo pabėgo nuo gynėjų, bet jo smūgį atrėmė T. Duka. Visgi po minutės „Žalgirio“ gynyba vėl suklydo ir D. Diaw galva atmestą kamuolį į vartus netrukdomas nukreipė tas pats M. Nkololo – 1:1.

32 min. „Žalgiris“ atstatė persvarą. Kontratakoje po F. Kyeremeh spurto ir perdavimo į baudos aikštelę gynėją aplenkęs J. Tadičius smūgiavo tiksliai.

37 min. po perdavimo iš krašto šansą turėjo K. Honda, jo smūgis iš eigos buvo netikslus.

40 min. šeimininkai galvojo, kad įmušė trečiąjį įvartį, kai po kampinio ir K. Uzėlos smūgio galva į vartų tinklą skriejantį kamuolį jau už vartų linijos išmušė gynėjas, tačiau arbitrai to nepastebėjo.

61 min. šansą turėjo J. Tadičius, bet atsidūręs vienas prieš vieną jis bandė permesti kamuolį per vartininką ir šis kamuolį sugavo.

Po minutės „Sūduva“ rezultatą išlygino. Po perdavimo iš krašto K. Hondos smūgį blokavo gynėjas, bet pirmas prie kamuolio suskubęs M. Beneta mušė tiksliai – 2:2.

68 min. F. Kyeremeh aikštės viduriu pabėgo nuo gynėjo, bet trukdant kitam gynėjui nepavyko prasimesti kamuolį pro vartininką.

72 min. po J. Tadičiaus smūgio galva kamuolys praskriejo šalia virpsto. 80 min. F. Kyeremeh iš krašto pataikė tiesiai į vartininką.

82 min. po pavojingo „Sūduvos“ baudos smūgio kamuolys praskriejo šalia vartų.

Per pridėtinį laiką „Žalgiris“ surengė varžovų vartų šturmą. Arti tikslo buvo H. Videmontas, bet po jo smūgį į vartus skriejantį kamuolį atmušė gynėjas.

Paskutinę minutę po H. Videmonto perdavimo iš baudos aikštelės krašto J. Sylvestras mušė tiksliai ir išplėšė vilniečiams pergalę.

Po savaitės komandos dar kartą susitiks Marijampolėje. Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais spalio 30 d. namuose su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“.