2022 lapkričio 9

Pergalių serija nutrūko dvikovoje su panevėžiečiais

„Žalgirio“ aštuonių iš eilės pergalių serija baigėsi namuose dvikovoje su „Panevėžiu“ – namuose dėl vietos pirmajame ketverte kovojantiems varžovams pralaimėta 0:1.

Vienintelį įvartį prieš pertrauką smūgiu iš arti įmušė Ulysse Diallo.

„Žalgirio“ sudėtyje po paskutinių rungtynių įvyko trys pasikeitimai – nuo pradžių rungtyniavo P. Mamičius, M. Paveličius ir V. Piliukaitis. Dėl ligos komandai negalėjo padėti M. Burba ir M. Vareika, taip pat diskvalifikuotas Renanas.

Rungtynių pradžioje šalia virpsto smūgiavo P. Mamičius.

Tačiau beveik visa kėlinį aštriau atakavo svečiai, ypač aktyvus buvo U. Diallo. Kartą jis galva smūgiavo virš vartų, vėliau po jo smūgio griūnant kamuolys atsimušė į virpstą.

Pavojingai smūgiavo A. Smitas, o Wandersono smūgį iš toli atrėmė T. Duka.

Kėlinio pabaigoje „Panevėžys“ pasiekė tikslą. Po A. Smito reido dešiniu kraštu iš arti įmušė U. Diallo.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ buvo aktyvesnis atakose, bet trūko tikslumo.

57 min. šansą turėjo M. Oyewusi, bet jo smūgį baudos aikštelėje atrėmė vartininkas.

68 min. vartininkas atmuštė ir N. Gorobsovo baudos smūgį.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais lapkričio 13 d. Šiauliuose.