2020 rugpjūčio 12

Pergalinga serija nutrūko Marijampolėje

Pergalinga „Žalgirio“ serija nutrūko pagrindinių konkurentų aikštėje. A lygos lyderių akistatoje Marijampolėje „Sūduvos“ pergalę 2:0 nulėmė du Semiro Kerlos įvarčiai po kampinių per paskutines 20 minučių.

Pirmame kėlinyje kiek pranašesni buvo aikštės šeimininkai, kurie surengė keletą aštresnių išpuolių.

Vienas iš jų prieš pertrauką buvo pavojingas – po Giedriaus Matulevičiaus laimėtos oro dvikovos kamuolys atšoko Mihretui Topčagičui, kurio smūgį puikiai atrėmė Martinas Berkovecas.

„Žalgirio“ atakose įsiminė Liviu Antalio tolimas smūgis bandant permesti kamuolį per vartininką, bet pritrūko tikslumo.

Po pertraukos žaidimas pernelyg nesikeitė. Daugiausiai pavojaus kildavo po šeimininkų standartinių situacijų. Vienoje iš jų Semiro Kerlos smūgį puikiai atrėmė M. Berkovecas.

71-ąją minutę po  kampinio krito pirmasis įvartis. S.Kerla atitrūko nuo oponentų baudos aikštelėje ir iš arti galva nukreipė kamuolį į vartus.

89-ąją minutę po dar vieno kampinio legionierius iš Bosnijos ir Hercegovinos atliko dar vieną smūgį galva ir įtvirtino itin Marijampolės komandos pergalę.

Pačioje dvikovos pabaigoje „Žalgiris“ turėjo vienintelę puikią progą sušvelninti rezultatą, tačiau komandos debiutanto Karlo Kamenaro smūgiuotas kamuolys po rikošeto skriejo virš vartų.