2021 rugsėjo 12

Pergalę Kaune atnešė H. Videmont ir J. Tadičiaus įvarčiai

Hugo Videmont ir Josipo Tadičiaus įvarčiai nukalė pergalę Kaune – A lygos 26-o turo rungtynėse „Kauno Žalgiris“ įveiktas rezultatu 2:0 (1:0). A lygos fronte tai jau septintoji iš eilės pergalė prieš „Kauno Žalgirį“ žaidžiant išvykose.

Ovidijus Verbickas pirmosiomis minutėmis turėjo kelias progas smūgiuoti, bet pasižymėti nepavyko. 19-ą minutę „Žalgiriui“ pavyko nukreipti kamuolį į vartus, bet įvartis dėl nuošalės nebuvo įskaitytas.

Vis dėlto netrukus žalgiriečiai jau šventė įvartį.

21-ą minutę O. Verbickas puikiai įvertino situaciją, atliko perdavimą baudos aikštelės prieigose buvusiam H. Videmont, kuris preciziškai tiksliai pasiuntė kamuolį į kairjįį vartų kampą.

Po pertraukos žaidimas tapo atviresnis ir abi komandos turėjo progų pasižymėti.

57-ą minutę Gustas Jarusevičius kontratakoje išvedė H. Videmont vieną prieš vartininką, tačiau Deividas Mikelionis atrėmė smūgį.

61-ą minutę savo šansą vėjais paleido „Kauno Žalgirio“ veteranas Linas Pilibaitis. Smūgiavo sukdamasis baudos aikštelėje, bet virš vartų.

71-ą minutę Edvinas Gertmonas gelbėjo komandą nuo pavojingo smūgio, o darbą užbaigė Joelis Bopesu, numušdamas kamuolį praktiškai nuo vartų linijos.

84-ą minutę už pavojingą žaidimą prieš H. Videmont arbitras raudoną kortelę parodė šeimininkų žaidėjui Deividui Šešplaukiui.

Netrukus po to „Žalgiris“ surengė išpuolį dešiniuoju kraštu – D. Mikelionis atrėmė du smūgius, bet trečiuoju bandymu J. Tadičius pelnė įvartį.

„Žalgiris“ įsirašė 51-ąjį tašką, išlieka antroje vietoje, o nuo pirmaujančios „Sūduvos“ atsilieka trimis taškais. Tiesa, Lietuvos čempionai yra sužaidę trimis rungtynėmis mažiau. „Kauno Žalgiris“ su 45 taškais žengia ketvirtas.