2020 birželio 27

Penkių komandų žaidėjai – turo rinktinėje


Į Lietuvos futbolo A lygos 6-ojo turo rinktinę daugiausiai atstovų delegavo čempionė Marijampolės „Sūduva“.

Ignas Driomovas (Gargždų „Banga“): Gargždų ekipa per šešerias rungtynes praleido tik 4 įvarčius ir tai yra antras geriausias rezultatas visoje lygoje. Itin dideli nuopelnai dėl to priklauso I. Driomovui, kuris 6-ajame ture atrėmė baudinį, po kurio rungtynių eiga pakrypo kita linkme – tai padėjo „Bangai“ iškovoti svarbų tašką.

Saulius Mikoliūnas (Vilniaus „Žalgiris“): Nepaisant pralaimėjimo, dešiniojo krašto gynėjas sužaidė geras rungtynes. Veteranas praleistų įvarčių metu pernelyg savo komandai pagelbėti negalėjo, o išsiskyrė rezultatyviu perdavimu ir net 321 surinktu „InStat“ naudingumo balu. S. Mikoliūnas laimėjo net 86 proc. dvikovų (12/14) puolime ir tai yra puikus rezultatas.

Aleksandras Živanovičius (Marijampolės „Sūduva“): Eilinės užtikrintos serbo rungtynės. Vidurio gynėjas ne sykį lopė savo komandos draugų klaidas bei sėkmingai gynėsi nuo aštrių oponentų kontratakų. A. Živanovičius atliko perdavimus (91/97) net 94 proc. taiklumu, o iki dar geresnio pasirodymo jam pritrūko tik įvarčio – kartą serbas galva itin pavojingai mušė virš vartų.

Dominykas Barauskas (Vilniaus „Riteriai“): Vis daugiau patirties vidurio gynėjo pozicijoje sukaupiantis vilnietis Gargžduose sužaidė geras rungtynes. D. Barauskas atliko rezultatyvų perdavimą vienintelio įmušto įvarčio metu ir sėkmingai gynėsi nuo svečių kontratakų. Dvikovos pabaigoje „Riterių“ atstovas, išmušdamas kamuolį į užribį, išgelbėjo savo komandą tikrai sudėtingoje situacijoje.

Thomasas Salamonas (Marijampolės „Sūduva“): Ilgametis Austrijos čempionato žaidėjas Lietuvos pirmenybėse vis labiau įsivažiuoja. 5-ajame ture kairiojo krašto gynėjas pelnė pergalingą įvartį, o pastarosiose rungtynėse atliko rezultatyvų perdavimą. Anot „InStat“ statistikos, austras surinko net 332 naudingumo balus ir tai yra geriausias rezultatas pastarajame ture.

Domagojus Pušičius (Marijampolės „Sūduva“): Lyderių akistatą praleidęs kroatas sėkmingai grįžo į komandos starto sudėtį. D. Pušičius rungtyniavo sėkmingiausiai tarp visų vidurio saugų ir laimėjo net 72 proc. dvikovų (13/18). „Sūduvos“ futbolininko sąskaitoje – 292 „InStat“ naudingumo balai, tai – penktas rezultatas 6-ajame ture.

Renato Matosas (Gargždų „Banga“): Įvarčių sąskaitą šiame sezone pavyko atidaryti antram iš „Bangos“ atakuojančio ketverto atstovų ir juo tapo būtent šis brazilas. 3 smūgiai į vartų plotą, 89 proc. perdavimų (17/19) taiklumas ir išlyginamasis įvartis užtikrino R. Matosui vietą turo rinktinėje, į kurią šiemet jis pateko pirmą kartą.

Hugo Videmontas (Vilniaus „Žalgiris“): Panašu, kad „Kauno Žalgiris“ šiam legionieriui iš Prancūzijos yra dėkingas oponentas – antrą savo įvartį šiame sezone H. Videmontas pelnė būtent akistatoje su kauniečiais. Žalgirietis surinko net 314 „InStat“ naudingumo balų, atliko 4 smūgius, sykį pasižymėjo bei puolime laimėjo 58 proc. dvikovų (7/12).

Linas Pilibaitis („Kauno Žalgiris“): Laikinosios sostinės ekipos veteranas pasižymėjo taikliu smūgiu antrame mače iš eilės ir pastaruoju metu demonstruoja labai solidų žaidimą. Būtent šaltakraujiškas L. Pilibaičio įvartis dvikovoje su „Žalgiriu“ padėjo susidūrime su galingu varžovu pakreipti susitikimo eigą naudinga linkme.

Mihretas Topčagičius (Marijampolės „Sūduva“): Rezultatyviausias praėjusio sezono čempionų ekipos žaidėjas 6-ajame ture driokstelėjo ir „Panevėžiui“ atseikėjo net 3 įvarčius. Po tokio pasirodymo M. Topčagičius tapo rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju. Įdomu tai, jog austras lyderių akistatos nebaigė dėl traumos, o kitame mače jau veržėsi į kovą.

Philipas Otele („Kauno Žalgiris“): Trečiadienio vakaras Vilniuje šiam futbolininkui buvo bene ryškiausias futbolininko karjeroje. 20-ose čempionato rungtynėse jis pagaliau atidarė savo įvarčių sąskaitą A lygoje, nukaldamas emociškai itin svarbią pergalę „Kauno Žalgiriui“. Ph. Otele surinko net 309 „InStat“ naudingumo balus ir atliko 3 „raktinius“ perdavimus, kurie taip ir nevirto rezultatyviais.