2020 spalio 28

Paskutinio A lygos turo rungtynės nukeltos


Paskutinio šio sezono A lygos turo rungtynės tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ šeštadienį nevyks ir nukeltos į lapkričio 8 d.

Rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ buvo suplanuotos spalio 31 d., bet atsižvelgiant į epideminę situaciją Marijampolės klube artimiausiomis dienomis negalės būti surengtos. FK „Žalgiris“ atsiprašo aistruolių dėl patirtų nepatogumų.

Lietuvos futbolo federacijos Nepaprastųjų atvejų komiteto ir A lygos valdybos sprendimu rungtynes numatoma surengti lapkričio 8 d. (sekmadienį) nuo 15 val.

„Gavome informaciją iš Marijampolės „Sūduvos“ ekipos apie izoliuotus žaidėjus, jiems atliktus COVID-19 testus bei vieną teigiamą testo rezultatą. Šiandien visai likusiai komandai ir personalui bus atlikti testai ir gavę rezultatus matysime realią situaciją, – LFF.lt cituojamas kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, – Be jokios abejonės, paskutinės sezono rungtynės sukėlė didžiulį susidomėjimą, nes jų metu turėjo spręstis šalies čempionų titulas, tačiau vėlgi – negalime rizikuoti. Dėkojame klubams už supratingumą šiuo sudėtingu laikotarpiu ir tikime, jog sezoną galėsime baigti be nesklandumų.“

Bilietai, įsigyti į spalio 31 d. rungtynes, galios lapkričio 8 d. datai. Norintys atsisakyti bilietų ir susigrąžinti pinigus gali kreiptis el. paštu info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą.