2021 vasario 20

Paskutinėje kontrolinėje dvikovoje – rezultatyvi pergalė

Lietuvos čempionas FK „Žalgiris“ baigė pasiruošimą futbolo sezonui pergale. Permainingose ir dramatiškose rungtynėse vilniečiai įveikė „Kauno Žalgirį“ rezultatu 3:2.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje šiose rungtynėse, lyginant su praėjusiomis, kairiojo krašto gynėjo pozicijoje pasirodė Joelis Bopesu, o aikštės viduryje – Mantas Kuklys. Tarp atsarginių rungtynes pradėjo neseniai ekipą papildęs Ogenyi Onazi, kuris aikštėje pasirodė dvikovos pabaigoje.

Po pirmos pavojingesnės atakos „Žalgiris” išsiveržė į priekį. 2 min. po Ivano Tatomirovičiaus tolimo perdavimo Josipas Tadičius pabėgo nuo gynėjo ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

Po minutės panašioje situacijoje arti tikslo buvo ir T. Kišas.

30 min. svečiai rezultatą išlygino. Po pavojingo perdavimo iš krašto bandydamas išmušti kamuolį į savo vartus nukreipė I. Tatomirovičius.

Dar po kelių minučių „Žalgirio“ gynyba vėl sužaidė nesėkmingai ir atšokusį kamuolį baudos aikštelėje susistabdęs iš arti tiksliai smūgiavo Michaelas Thuique.

Po pertraukos sužaidus kelias minutes J. Tadičius buvo pargriautas baudos aikštelėje ir baudinio stojo mušti Hugo Videmontas. Tačiau jo smūgį atrėmė vartininkas.

63 min. kauniečiai prasižengė prieš Tomislavą Kišą. Šį kartą H. Videmontas mušė į kitą kampą ir tiksliai – 2:2.

Netrukus po akrobatiško J. Tadičiaus smūgio kamuolį atmušė „Kauno Žalgirio“ vartų sargas.

Likus žaisti kelias minutes „Žalgiriui“ pergalę išplėšė Sauliaus Mikoliūno smūgis.

„Žalgirio“ sudėtis: Edvinas Gertmonas, Joel Bopesu (76 min. Marko Karamarko), Nemanja Ljubisavljevič, Ivan Tatomirovič, Saulius Mikoliūnas,  Mantas Kuklys (46 min. Karolis Uzėla), Ovidijus Verbickas (60 min. Milen Gamakov), Hugo Videmont, Francis Kyeremeh (80 min. Ogenyi Onazi), Tomislav Kiš (80 min. Vilius Piliukaitis (87 min. Gustas Jarusevičius)), Josip Tadič (67 min. Matas Vareika).

Pirmąsias oficialias rungtynes „Žalgiris“ šį sezoną žais po savaitės. Dvikovą dėl LFF Supertaurės vasario 27 d. nuo 14:35 tiesiogiai rodys TV3 kanalas bei TV3.lt.