2022 gegužės 4

Varžybos, smagus laikas, prizai: kviečia „Žalgirio“ šeimų festivalis


Futbolo klubas „Žalgiris“ vilniečius bei miesto svečius kviečia pasportuoti, pasivaržyti ir smagiai praleisti laiką kartu – nuo gegužės 7 d. vyks pirmasis „Žalgirio“ šeimų futbolo festivalis.

75 metų jubiliejų šiemet pažyminti „Žalgirio“ komanda ne tik siekia aukščiausių tikslų Lietuvos futbolo varžybose ir tarptautinėje arenoje, bet ir planuoja įvairių bendruomenės renginių.

Gegužės 7-8 dienomis startuos pirmasis „Žalgirio“ šeimų futbolo festivalis, skirtas skatinti fizinį aktyvumą bei šeimoms praleisti laiką kartu futbolo aikštėje.

Festivalio pagrindinis akcentas – sportinės komandinės varžybos, kuriose šeimos išbandys save ir estafetėse su futbolo elementais, ir žaidžiant mini futbolą (3×3), ir „pripučiame futbole“.

Pirmasis festivalis vyks gegužės 7 d. Karoliniškėse (Karoliniškių gimnazija 10-16 val.), antrasis – gegužės 8 d. Šnipiškėse (Senvagės gimnazija, 9-15 val.), trečiasis – gegužės 15 d. Pilaitėje (M. Mažvydo progimnazija, 10-16 val.), ketvirtasis – Užupyje (P. Vileišio progimnazija, 10-16 val.).

Keturių atrankos turnyrų skirtinguose Vilniaus rajonuose nugalėtojai pateks į finalinę šventę, kuri numatoma gegužės 26 d. LFF stadione.

Finalo šventėje dalyviai turės galimybę pažaisti vienoje komandoje su žalgiriečiais, o nugalėtojai laimės pagrindinį prizą – savaitgalį šeimai Vytautas Mineral Spa.

Praleisti laiką smagiai galės ne tik dalyviai, bet ir palaikymo komandos – jų laukia šokiai, žaidimai ir kitos pramogos.

Dalyvavimas nemokamas. Sportinių varžybų dalyviams tik reikės iš anksto užsiregistruoti internetu „Žalgirio“ svetainėje fkzalgiris.lt/seimufestivalis

Šį sezoną „Žalgiris“ taip pat planuoja naktinio futbolo varžybas, e-taurės turnyrą ir klubo gimtadienio šventę. Renginiai bendruomenėms organizuojami su klubo pagrindinio partnerio Vilniaus miesto savivaldybės pagalba.

Video