2022 vasario 19

Pasiruošimo ciklas baigtas įtikinama pergale

Paskutinėse kontrolinėse rungtynėse prieš naują sezoną FK „Žalgiris“ namuose 4:1 nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Lietuvos čempionams du įvarčius rungtynių pradžioje pelnė Josipas Tadičius, o susitikimo antroje pusėje pasižymėjo Mathias Oyewusi ir Marko Miličkovičius.

Prieš rungtynes „Žalgirio“ gretas dar labiau praretino traumos, dėl jų komandai iš viso negalėjo padėti 9 žaidėjai. Pirmą kartą pasiruošimo etape startinėje sudėtyje pasirodė gynėjas Nojus Stankevičius.

Dvikovą „Žalgiris“ pradėjo aktyviai ir 9 bei 12 minutėmis J. Tadičius smūgiais iš arti įmušė du įvarčius. Pirmąjį – po M. Burbos perdavimo pakartotiniu bandymu, antrą – po užsitęsusio šeimininkų išpuolio baudos aikštelėje.

Visgi „Nevėžiui“ atsitiesti ir kėlinio viduryje po pražangos baudos aikštelėje 11 metrų baudinį realizavo varžovų legionierius.

Savo pranašumą „Žalgiris“ įtvirtino antro kėlinio viduryje, kai M. Oyewusi baudos aikštelėje aplenkė vartininką ir permetė per jį kamuolį į tinklą.

Rungtynių pabaigoje po pražangos prieš Donatą Kazlauską buvo skirtas baudinys ir nuo 11 metrų žymos tiksliai smūgiavo Marko Miličkovičius – 4:1.

„Žalgirio“ sudėtis: Edvinas Gertmonas (70 min. Gaudentas Ralys), Petar Mamič, Ivan Tatomirovič, Nojus Stankevičius, Saulius Mikoliūnas, Fabien Ourega (46 min. Mathias Oyewusi), Mantas Kuklys (68 min. Gabrielis Nikonovas), Ovidijus Verbickas (54 min. Oliver Buff), Francis Kyeremeh (58 min. Marko Miličkovič), Motiejus Burba (65 min. Adams Olubi), Josip Tadič (54 min. Donatas Kazlauskas).

Vilniaus ekipai šios rungtynės buvo paskutinės pasiruošimo cikle. Vasario 24 d. „Žalgiris“ Vilniuje dėl LFF Supertaurės kausis su „Sūduva“, o kovo 4 d. priims „Jonavą“ pirmose A lygos sezono rungtynėse.