2020 sausio 13

Pasiruošimą pradėjęs „Žalgiris“ sekmadienį žais kontrolines rungtynes


Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pirmadienį rinkosi „Sportimos“ manieže, kur pradėjo pasirengimą 2020 metų sezonui.

Pirmajai treniruotei vadovavo 49-erių ispanas Victoras Basadre. Savaitgalį į Vilnių atskridęs treneris iš karto kibo į darbus.

„Pirmieji įspūdžiai – puikūs. Labai patiko žaidėjų požiūris. Jie tikrai dirbo su dideliu noru. Jaučiau, kad yra pasiilgę futbolo. Dar prieš dešimt dienų pats dirbau Graikijoje, o dabar esu čia. Žmonės „Žalgiryje“ labai malonūs – stengiasi padėti, suteikti viską, ko reikia. Turime geras sąlygas treniruotėms. Žaidėjų grupė nėra didelė, bet darbas vyksta“, – fkzalgiris.lt kalbėjo V. Basadre.

Pirmoje treniruotėje dalyvavo 18 futbolininkų: Martinas Berkovecas, Edvinas Gertmonas, Gaudentas Ralys, Geraldas Širvinskas, Donovanas Slijngardas, Klemenas Bolha, Saulius Mikoliūnas, Karolis Uzėla, Modestas Vorobjovas, Domantas Šimkus, Mantas Kuklys, Hugo Videmontas, Higoris Vidalis, Liviu Antalis, Matas Vareika, Gustas Jarusevičius, Meinardas Mikulėnas ir Rolandas Baravykas.

M. Kuklys į „Žalgirį“ sugrįžo po dviejų metų pertraukos ir šiuo metu yra vienintelis ekipos naujokas. Tuo tarpu Rolandas Baravykas kol kas dalyvaus komandos treniruotėse palaikydamas sportinę formą.

„Atrodo, kad niekur nebuvau išvažiavęs. Atėjus į rūbinę buvo keletas naujų veidų, su kuriais neteko kartu žaisti, tačiau kitus puikiai pažįstu – palaikiau ryšį ir išvykęs, susitikdavome, pabendraudavome. Įspūdis neblogas. Pirmoje treniruotėje visi noriai dirbo. Dar laukiame pastiprinimo, bet tie, kurie esame, privalome kuo geriau dirbti ir ruoštis sezonui“, – sakė M. Kuklys.

Jau aišku, kad pirmąsias kontrolines rungtynes žalgiriečiai sužais šį sekmadienį, sausio 19 d., kai Marijampolės manieže 13 val. susitiks su Latvijos „Valmiera“ klubu.

Kitas kontrolinis testas „Žalgirio“ lauks sausio 25 d. Vilniuje su Lenkijos Olštyno „Stomil“ vienuolike.