2022 gruodžio 23

Pasaulio čempionato spėlionės dalyviai tikėjo Argentinos triumfu, bet ne kroatų bronza


2022 metų Pasaulio futbolo čempionatas dar kartą patvirtino – futbolas yra populiariausia sporto šaka pasaulyje ne veltui, nes šis žaidimas yra nepaprastai įdomus ir nelengvai nuspėjamas.

Dramatiškų čempionato kovų baigties tiksliai numatyti negalėjo nė vienas  iš „Žalgirio“ spėlionėje dalyvavusių pusketvirto tūkstančio futbolo mėgėjų.

Prieš čempionato startą „Žalgirio“ svetainėje startavo spėlionė su šansu laimėti pagrindinį prizą – 10 tūkst. eurų.

Norint dalyvauti spėlionėje reikėjo pateikti savo spėjimus, kurių šalių rinktinės užims pirmąsias 8 vietas 2022 m. Pasaulio futbolo čempionate.

Spėjimus pateikė beveik 3400 futbolo mėgėjų. Tiksliai atspėjęs visa aštuntuką žaidėjas galėjo laimėti 10 tūkst. eurų.

Daugiau nei trečdalis tikėjosi Brazilijos sėkmės, o Argentina buvo antroji pagal populiariausią pasirinkimą tapti čempionais. 525 dalyviai tikėjosi, jog argentiniečiai taps čempionais, o 198 iš jų taip pat laukė Lionelio Messi ir kompanijos pergalės būtent prieš Prancūziją finale.

Vis dėlto atspėti kitas vietas sekėsi sunkiau. Nė vienas dalyvis neatspėjo prizininkų trejeto. Kad Kroatija iškovos bronzą iš visų spėjusių tikėjosi vos 20 žaidėjų.

Tik keturi iš visų dalyvių tikėjosi, jog Marokas liks ketvirtas. Vienas iš jų atspėjo, kad Kroatija liks trečia, tačiau prašovė kitur: į stipriausiųjų aštuonetą apskritai neįtraukė nei Argentinos, nei Prancūzijos. Apskritai marokiečiai paminėti 62 kartus buvo įtraukti tarp aštuonių geriausiųjų.

Galutinė komandų rikiuotė (5-8 komandų vietos pagal surinktus taškus, įvarčius)

  1. Argentina
  2. Prancūzija
  3. Kroatija
  4. Marokas
  5. Nyderlandai
  6. Anglija
  7. Brazilija
  8. Portugalija

FK „Žalgirio“ pagrindinis rėmėjas – lažybų bendrovė „Betsafe“.