2020 liepos 19

Panevėžyje – dar viena žalgiriečių pergalė

Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos futbolo A lygos išvykos rungtynėse 2 – 1 nugalėjo „Panevėžio“ futbolininkus bei iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Jau 5-ąją mačo minutę žalgiriečiai surengė pavojingą išpuolį, bet „Panevėžio“ futbolininkas Vytas Gašpuitis labai sėkmingai sužaidė gynyboje ir neleido vilniečiams išsiveržti į priekį. Įpusėjus pirmajam kėliniui žalgiriečiai visiškai kontroliavo žaidimą ir nuolatos kūrė pavojingas progas prie panevėžiečių vartų, o 28-ąją rungtynių minutę „Žalgiriui“ pavyko išsiveržti į priekį. Po baudos smūgio, pakėlus kamuolį į panevėžiečių baudos aikštelę, pirmasis prie R. Broetto atmušto kamuolio suskubo svečių žaidėjas Marko Karamarko ir iš arti nukreipė jį į vartus.

Po keturių minučių tas pats futbolininkas turėjo dar vieną neblogą progą pasižymėti, bet tame epizode puikiai sužaidė vartininkas R. Broetto.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui neblogą galimybę išlyginti turėjo šeimininkai. Sebastianas Vasquezas įsiveržė į „Žalgirio“ baudos aikštelę, bet „Panevėžio“ puolėjo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia varžovų vartų virpsto.

70-ąją rungtynių minutę žalgiriečiai pelnė dar vieną įvartį ir jau pirmavo rezultatu 2:0. Mantas Kuklys bei Hugo Videmontas apsikeitė perdavimais ir pastarasis žaidėjas pasiuntė kamuolį į vartus.

83-ąją susitikimo minutę panevėžiečiams pavyko sušvelninti rezultatą iki minimomu. Jorge Elias laiku atsidūręs varžovų baudos aikštelėje nestipriu, bet tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į „Žalgirio“ vartus.

Po pasiektos pergalės Panevėžyje vilniečiai ir toliau išlieka antroje A lygos turnyrinės lentelės vietoje.