2022 balandžio 12

Pagalbai ukrainiečiams pervesti beveik 7 tūkst. eurų


Akciją „Išvien su Ukraina“ sezono starte paskelbęs FK „Žalgiris“ aistruolių ir partnerių pagalba surinko beveik 7 tūkst. eurų humanitarinei pagalbai nukentėjusiems nuo karo ukrainiečiams.

Pirkdami bilietus į pirmąsias trejas Lietuvos čempionų rungtynes šalies čempionate – kovą vykusias akistatas su „Jonava“, „Šiauliais“ ir „Riteriais“ prie paramos prisidėjo tiesiogiai.

Visos už bilietus surinktos lėšos – daugiau nei 3,4 tūkst. eurų – paskirtos paramai. Tokią pačią sumą įsipareigojo pridėti „Žalgirio“ generalinis rėmėjas „Betsafe“.

„Ačiū komandos aistruoliams, kurie ėjo ne tik atėjo pažiūrėti mūsų rungtynių, bet ir noriai palaikė Ukrainą. Kai kurie net rašė žinutes, jog nesinaudos bilietams taikomomis nuolaidomis, o sumokės pilną kainą – viskas dėl gero tikslo. Taip pat labai dėkojame „Betsafe“, kurie patys pasiūlė prisidėti prie šios akcijos, – kalbėjo „Žalgirio“ vadovė Vilma Venslovaitienė – Apskritai didžiuojamės visais „Žalgirio“ bendruomenės nariais, kurie neliko abejingi ir savarankiškai renka paramą, suteikia būstą kitaip padeda ukrainiečiams. Visiems linkime kantrybės ir nesustoti, o Ukrainos žmonėms – didžiausios stiprybės.“

Surinktus daugiau nei 6,8 tūkst. eurų „Žalgiris“ pervedė labdaros projektui „Mūsų širdys ir rankos – Ukrainai!“, kuris skirtas teikti humanitarinę pagalbą pabėgėliams nuo karo Ukrainoje.

Visą šių metų sezoną „Žalgiris“ kviečia nuo karo pabėgusius Ukrainos piliečius lankytis šalies čempionato ir taurės rungtynėse nemokamai.

Prisidėti prie paramos galite aukodami:
„Mūsų širdys ir rankos – Ukrainai!“  
„Mėlyna Geltona“
Padėti būstu ar transportu – Stiprūs kartu
VšĮ Futbolo sirgalių klubas „Pirmyn Žaliai Balti!” LT654010042400043925