2023 sausio 6

Komandos gretas papildys P. Golubickas


Iš Kroatijos grįžęs Paulius Golubickas karjerą pratęs Vilniuje. Lietuvos rinktinės saugas pasirašė sutartį su Lietuvos čempionu „Žalgiriu“.

P. Golubickas nuo 2020 metų vasaros priklausė Kroatijos klubui Velika Goricos „Gorica“, tačiau lapkričio pabaigoje jo ir klubo keliai išsiskyrė.

Kroatijoje P. Golubickas per nepilnus tris sezonus sužaidė 45 rungtynes, įmušė 1 įvartį.

Dėl traumų saugui iš karto nepavyko įsitvirtinti naujoje ekipoje. Pirmąjį 2021-ųjų pusmetį futbolininkas buvo paskolintas „Dainavai“ – klubui, kuriame prieš penkis metus pradėjo profesionalo karjerą.

Iš Ignalinos kilęs žaidėjas iš „Dainavos“ akademijos buvo išvykęs į Angliją „Yeovil Town“ ekipą, o 2018 metų antroje pusėje grįžo į Alytų ir žaidė antrajame pagal pajėgumą Lietuvos divizione.

Sėkmingai užsirekomendavęs žaidėjas 2019 metais buvo pakviestas į Marijampolės „Sūduvą“, kur treniruojamas Vladimiro Čeburino tapo šalies čempionu, iškovojo taurę, rungtyniavo Čempionų ir Europos lygos atrankoje.

Tais metais žaidėjas debiutavo ir Lietuvos rinktinėje, joje žaidė ir praėjusiais metais. Iš viso nacionalinėje komandoje P. Golubickas yra sužaidęs 20 rungtynių ir pelnęs 1 įvartį.

„Žalgiryje“ P. Golubickas tapo antruoju naujoku 2023 metų sezonui. Prie Vilniaus ekipos taip pat prisijungė „Hegelmann“ komandai atstovavęs japonas saugas Yukiyoshi Karashima.

Žalgiriečiai pasiruošimą naujam sezonui planuoja pradėti sausio 9 dieną.