2023 sausio 7

P. Golubickas: „Mano geriausias sezonas buvo su V. Čeburinu“


Į Lietuvą sugrįžęs Paulius Golubickas „Žalgiryje“ tikisi gauti daugiau žaidimo laiko, nebijo konkurencijos ir džiaugiasi galimybe vėl dirbti su treneriu V. Čeburinu.

Pastaraisiais metais Kroatijos klubui „Gorica“ atstovavęs Lietuvos rinktinės saugas kita karjeros stotele pasirinko Vilnių.

„Pirmas įspūdis išties nuostabus, nes Lietuvoje ši komanda daug įrodė praėjusiais metais – tapo čempionais, pirmą kartą pateko į Europos grupes, žaidė su aukšto lygio komandomis. Ne tik praėjusiais metais bet ir anksčiau. Atstovauti tokiai komandai bus tikrai smagu“, – kalbėjo žaidėjas.

Kartu su „Žalgirio“ treneriais V. Čeburinu, E. Černiausku ir A. Ramonu prieš trejus metus P. Golubickas dirbo „Sūduvos“ komandoje. Tuomet žaidėjui pavyko tapti šalies čempionu, laimėti taurę, sėkmingai pasirodyti Europos turnyruose.

„Mano geriausias sezonas buvo būtent prie šio trenerių štabo. Tas taip pat prisidėjo prie pasirinkimo. Žinau, kad pas trenerį V. Čeburiną yra disciplina, jis sugeba įtikinti, perteikti savo filosofiją, žaidimo planą, gerbia žaidėjus, duoda šansų, palaiko – jei ir pats gerbsi trenerį“, – dėstė 23 metų žaidėjas.

Kroatijoje jam nepavyko įsitvirtinti pagrindinėje „Gorica“ sudėtyje, todėl daugiau žaidimo laiko futbolininkas tikisi „Žalgiryje“.

„Apskritai man reikia žaisti, aišku reikės išsikovoti tą vietą. Bet manau nemaža tikimybė kad čia gausiu daugiau šansų rungtyniauti. Konkurencija? Tai svarbus faktorius futbole. Sveika konkurencija žaidėjus veža. Jei futbolininkas nejaučia konkurencijos ir jaučiasi komforto zonoje, tai irgi nėra gerai, nes tai neskatina pasitempti. Konkurencija visada bus ir tai yra geras dalykas“, – kalbėjo P. Golubickas.

Jis savo pirmą sezono pusę Kroatijoje baigė panašiu metu, kaip ir finišavo čempionatas Lietuvoje – lapkričio pabaigoje.

„Su „Gorica“ klubu išsiskyriau prieš pusantro mėnesio, bet nuo to laiko daug neatostogavau. Žinoma, su kamuoliu praleidau mažiau laiko, daugiau buvo dirbama sporto salėje, bėgiojau Stengiausi kasdien kažką daryti. Bet laiko skyriau ir poilsiui. Nebuvo toks intensyvus periodas kaip sezono metu. Visgi reikia laiko ir atsipūsti“, – pasakojo žaidėjas.

„Žalgiris“ pasiruošimą naujam sezonui pradės sausio 9-ąją Vilniuje.

Video