2021 rugpjūčio 18

O. Onazi ir „Žalgirio“ keliai išsiskyrė


„Žalgirio“ komandos ir Ogenyi Eddy Onazi keliai išsiskyrė. Legionierius iš Nigerijos abipusiu susitarimu paliko Lietuvos čempionų klubą ir karjerą tęs kitoje šalyje.

Italijos, Turkijos klubuose ir Nigerijos rinktinėje praeityje žaidęs O. Onazi į Lietuvą atvyko vasarį.

Saugas sužaidė 19 iš 20 rungtynių ir pelnė 2 įvarčius A lygoje, taip pat visus 6 kartus pasirodė Čempionų ir Europos lygos atrankos dvikovose. Jo įvartis padėjo komandai nulėmė pergalę Belfaste prieš „Linfield“.

„Esame dėkingi Ogenyi už indėlį į komandos iki šiol pasiektus rezultatus, perduotą patirtį jauniems žaidėjams. Tokio kalibro žaidėjus pasikviesti ir išlaikyti Lietuvoje labai sudėtinga, todėl tariantis dėl jų atvykimo yra sutariama ir dėl išimčių. Žaidimas „Žalgiryje“ atvėrė jam naujas, didesnes perspektyvas karjeroje ir jis tokia galimybe pasinaudojo. Linkime jam didžiausios sėkmės tolimesnėje karjeroje“, – sakė „Žalgirio“ direktorė Vilma Venslovaitienė.

„Labai sunku atsiveikinti, tačiau viskas įvyko labai greitai ir teko pasirinkti. Dėkoju „Žalgirio“ klubui už šią galimybę. Turėjau šansą parodyti, kad galiu žaisti po traumos. Ačiū „Žalgirio“ fanams už palaikymą komandai ir man asmeniškai.  Nuo šiol būsiu „Žalgirio“ gerbėjas, komanda liks mano širdyje. Sirgsiu už komandą ir melsiuosi, kad jai pasisektų ir ji patektų į Europos Konferencijų lygos grupių etapą“, – atsisveikindamas teigė O. Onazi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FK Žalgiris Vilnius (@fkzalgiris)