2021 balandžio 16

O. Verbickas: „Rungtynės prieš buvusią komandą – papildoma motyvacija“


Trejus metus „Sūduvai“ atstovavęs Vilniaus „Žalgirio“ saugas Ovidijus Verbickas teigia prieš buvusią komandą žaisiantis su papildoma motyvacija ir norėsiantis įrodyti, kad prieš šį sezoną pasirinko teisingai.

O. Verbickas „Sūduvai“ atstovavo 2017-2019 metais, pernai rungtyniavo Kazachstane, o šiemet prisijungė prie „Žalgirio“.

Penktadienį dvikova su „Sūduva“ jam bus pirmoji akistata su komanda, kurioje jis triskart laimėjo čempionų vardus.

„Man asmeniškai tai papildoma motyvacija. Prieš sezoną turėjau pasirinkimą tarp „Žalgirio“ ir „Sūduvos“. Kadangi pasirinkau „Žalgirį“, norėsiu atiduoti ir atiduosiu visas jėgas, kad pasiekti pergalę ir įrodyti kad mano pasirinkimas buvo teisingas“, – teigė O. Verbickas.

Jis teigė, jog savo perėjimo nelaiko išėjimu į varžovų gretas, nes į Vilnių atvyko ne iš Marijampolės, o iš Kazachstano klubo: „Jei įmušiu įvartį ar nugalėsime – tikrai džiaugsiuosi. Stengsiuosi įmušti ir bus daug džiaugsmo jei pavyks.“

Jis pamena, jog atstovaudamas Klaipėdos „Atlantui“ buvusio šio komandos stratego, a.a. Konstantino Sarsanijos, buvo ypatingai nuteikiamas dvikovai su „Žalgiriu“.

„Buvo įskiepyta kad „Žalgiris“ kaip didelis priešas ir turime atiduoti visas jėgas, kad pasiekti pergalę. Po kelių metų pervažiavau į „Sūduvą“. Ten taip nebuvo, bet visada kovojome dėl čempionų titulo. Išeidavo kaip papildoma motyvacija“, – prisiminė saugas.

„Žalgiris“ ir „Sūduva“ susitiks penktadienį nuo 18 val. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6 televizija, taip pat bus galima stebėti internetu TV3Play.lt svetainėje.

O. Verbicko trumpas interviu prieš rungtynes, naujienos apie sugrįžimą ir kitos įdomybės iš „Žalgirio“ stovyklos – mini laidoje „Žaliai Balta Diena“.

 

Video