2021 spalio 31

O. Verbickas: „Pergalę sunkiose rungtynėse nulėmė komandinė dvasia“


Po penktos iš eilės pergalės A lygoje „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir saugas Ovidijus Verbickas kalbėjo apie sunkias rungtynes ir rezultatą atnešusius pasikeitimus antrajame kėlinyje.

„Šiandien rungtynės buvo neprastos, nelengvos. Mūsų žaidimo planas bendrai suveikė, bet tik vėliau, praleidus įvartį. Praleidome įvartį po standarto. Išsiderinome, bet tai atsitinka. Vėliau turėjome kamuolio kontrolę, gerų progų, Bet pirmajame kėlinyje tiek progų ir neturėjome, kiek antrame. Per pertrauką rūbinėje pakalbėjome. Žaidėjai tai priėmė. Antrasis kėlinys buvo ir rezultatyvesnis, ir efektingesnis. Sukūrėme progų, įmušėme. Antrasis įvartis po klaidos, bet futbolas yra klaidų žaidimas. Sveikinu mūsų aistruolius, komandą“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Visos likusios rungtynės labai svarbios, trys taškai mums labai brangūs. Jei norime tapti čempionais turime visas rungtynes laimėti. Šitos rungtynes susiklostė sunkiai, nes praleidome greitą įvartį. Bet parodėme komandinę dvasią ir išplėšėme pergalę. Antrajame kėlinyje nusprendėme juos daugiau spausti ir išprovokavome jų klaidą“, – reziumavo O. Verbickas.

Pasak jo, laimėjimą nukalti padėjo tai, kad „Žalgiris“ ne tik stiprus individualiai, bet ir komandoje: „Vienas žaidėjas nėra karys. Šias rungtynes ir nulėmė, kad esame komanda, kovojame kiekvienas už kiekvieną.“

„Žalgiriui“ prieš pat rungtynes teko atlikti nulinį keitimą, nes skausmus pajuto Djbrilis Diaw. „Jam šiandien reikalai pablogėjo, nors ryte buvo viskas gerai. Atvykęs į stadioną pajuto skausmą. Gydytojai ėmėsi darbo, bet nepavyko jo atstatyti. Skausmas nesustojo, todėl nerizikavome žaidėjo sveikata. Yra kam žaisti, išėjo Tatomirovičius ir gerai sužaidė“, – vertino V. Čeburinas.

Išskyrus šį vienintelį pasikeitimą, „Žalgiris“ trečias rungtynes iš eilės žaidė beveik ta pačia sudėtimi.

„Šaunuoliai vaikinai, tokiu grafiku žaisti sunku. Bet mums pavyksta išsilaikyti visas rungtynes nepaisant tokio grafiko, ir tai puiku. Tai didelis atsidavimas, didelis noras sužaisti kuo geriau. Tai labai nelengva. Jie dirba, daro savo darbą. Galbūt ir galima būtų daryti rotaciją. Tačiau kai yra ryšiai, susižaidimas gynyboje, atakoje reikia tai išnaudoti. Išeina tam tikri žaidėjai, jie dirba, ir už tai jiems ačiū, bravo“, – kalbėjo treneris.

Trečiadienį „Žalgirio“ laukia išvyka į Marijampolę ir susitikimas su „Sūduva“, o sekmadienį – rungtynės Alytuje su „Dainava“.

Video