2021 gruodžio 31

O. Verbickas lieka Vilniuje


Ovidijus Verbickas lieka Vilniuje. Lietuvos rinktinės saugas sutarė pratęsti kontraktą ir likti Lietuvos čempiono „Žalgirio“ gretose.

„Apsispręsti nebuvo sunku, tiesiog reikėjo susidėlioti visus taškus, kartu su šeima nuspręsti ko mes norime. Kai susidėliojome, sprendimas nebuvo sunkus“, – kalbėjo O. Verbickas.

Jis „Žalgirio“ gretas papildė prieš 2021 metų sezoną ir iš karto įsitvirtino ekipos sudėtyje. Per visus turnyrus jis sužaidė 46 rungtynes ir pagal sužaistas minutes buvo ketvirtas ekipoje.

A lygos sezono metu O. Verbickas praleido tik dvejas rungtynes. Per 34 mačus universalus žaidėjas įmušė 2 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Iškovotas A lygos čempionų titulas jam buvo ketvirtasis karjeroje.

„Visuomet smagu, kai tampi čempionu. Sezonas buvo sunkus, buvo ir pakilimų, ir nuosmukių. Bet svarbiausia rezultatas – kad tapome čempionais, laimėjome taurę. Kad patektume į UEFA Konferencijos lygos grupes pritrūko ir sėkmės, ir galbūt tikėjimo. Turime padaryti išvadas ir kitais metais perrašyti futbolo istoriją, – kalbėjo O. Verbickas – Asmeniškai visuomet norisi geriau. Pats stengiuosi būti maksimalistas. Tik per darbą galima pasiekti rezultatus. Tą ir turime padaryti kitame sezone.“