2021 liepos 14

O. Onazi: „Viskas įmanoma“


„Žalgirio“ pergalės Belfaste kalviais tapę veteranai Saulius Mikoliūnas ir Ogenyi Onazi optimistiškai žvelgė į būsimas kovas Čempionų lygoje.

Pergalė 2:1 svečiuose ir 5:2 bendru rezultatu atvėrė Lietuvos čempionams kelią į antrąjį atrankos etapą bei užtikrino galimybes šį sezoną pažaisti visuose trijuose UEFA klubiniuose turnyruose.

Tiesa, pergalės su savo ištikimiausiais gerbėjais žalgiriečiai atšvęsti negalėjo – kadangi svečių aistruoliams bilietai neskiriami, kelionę į Šiaurės Airiją teko iškeisti į dvikovos stebėjimą Vilniuje.

„Smagu dėl komandos, dėl visų mūsų gerbėjų, dėl Lietuvoje laukiančių fanų. Labai džiaugiamės, kad galėsime dar ne vienerias rungtynes sužaisti namuose prie tos atmosferos, kuri buvo pirmose rungtynėse Vilniuje. Norėjosi padovanoti daugiau tokių švenčių Lietuvai. Džiaugiamės, kad galime žengti į kitą etapą ir žiūrime į priekį“, – kalbėjo S. Mikoliūnas.

„Pirmas etapas labai svarbus, nes turime tikslą. Norime patekti į grupių etapą. Netgi Čempionų lyga nėra neįmanoma. Turime kovinę dvasią, laimėjome namuose ir išvykoje. Parodėme gerą nusiteikimą“, – džiaugėsi O. Onazi.

Pačios rungtynės susiklostė nelengvai – jas „Žalgiriui“ teko baigti be dviejų pašalintų žaidėjų. Vilniečių kapitonas komandos draugus pagyrė, jog pavyko išsaugoti pergalingą rezultatą.

„Gavosi „linksmos“, nervingos rungtynės. Nuo pat pirmų minučių „Linfield“ komanda namuose buvo visai kitokia, užsivedusi, energinga, stengėsi pulti, bet mes disciplinuotai gynėmės. Pavyko pelnyti įvarčius. Man pačiam gerai atšoko kamuolys, užteko būti tinkamu laiku tinkamoje vietoje. Gerai išpildžiau ir viskas. Ruošėmės tam treniruotėse ir tai pasiteisino. Tas antras įvartis jiems buvo „mirtinas dūris“. Viltis jiems sugrįžo, kai mūsų vieną žaidėją išvarė. Bet manau, kad komanda su psichologine įtampa susitvarkė puikiai, solidžiai iki galo atsilaikėme, išlaikėme tokį patį rezultatą“, – kalbėjo S. Mikoliūnas.

Kaip vieną iš kliūčių O. Onazi įvardijo ir dangos pasikeitimą, o svarbiu faktoriumi įvardijo taktinį planą: „Geros rungtynės. Ruošėmės sunkiai dvikovai, nes žaidžiama ant natūralios vejos, skirtingai nei pas mus. Šioms rungtynėms pasirinkome gerą taktiką, žaidimo planą. Džiaugiamės pergale, nuliūdino tai, gavome dvi raudonas korteles. Ačiū Dievui, įmušėme du įvarčius pirmajame kėlinyje. Tai svarbiausia.“

Nigerietį įvartį šiek tiek apkartino gautas įspėjimas. Anot žaidėjo, jo šventime nebuvo blogų ketinimų.

„Tai mano pirmas įvartis Čempionų lygos atrankoje, to siekiau. Tikiuosi, jog pavyks įmušti ir daugiau. Po įvarčio imitavau skambutį žmonai, kuri yra Nigerijoje. Tačiau teisėjas įžvelgė varžovų fanų provokaciją. Gavau geltoną kortelę. Ką padarysi“, – aiškino saugas.

Žalgiriečiai antrojo etapo kovas pradės kitą antradienį, liepos 20 d. svečiuose su Budapešto „Ferencvarosi“. Atsakomosios komandų rungtynės vyks liepos 27 d. Vilniuje.

Video