2021 balandžio 30

O. Onazi: „Komandinė dvasia gera ir tai svarbu“


Intensyvų periodą – trejas rungtynes per savaitę – turėjęs „Žalgiris“ pastaruoju metu nenudžiugino savo aistruolių pergalėmis ir pasiryžęs tai padaryti dvikovoje su Alytaus „Dainava“.

Šios rungtynės turėjo vykti Alytuje, tačiau Alytaus stadionas nebuvo pasiruošęs priimti komandų, todėl klubai susikeitė rungtynių vietomis. „Žalgiris“ šį kartą žais namuose, o rugpjūtį rungtyniaus išvykoje.

Praėjusį penktadienį žalgiriečiams prieš „Riterius“ teko žaisti ant sniego. Šį kartą tikimasi geresnių oro sąlygų, bet komandos legionierius iš Nigerjios Ogenyi Onazi pripažįsta, kad net dramatiškos oro permainos nebebūtų staigmena.

„Tada tkėjomės gero oro, bet gavome sniegą, todėl dabar esame nusiteikę bet kam. Lietuvoje manęs jau niekas nebenustebintų“, – šypsojosi O. Onazi.

Anot jo, „Žalgirio“ komanda nenuleido galvos po pastarųjų kluptelėjimų ir susitelkusi dirbo siekdama ištaisyti esamas klaidas.

„Komandinė dvasia komandoje yra gera ir tai labai svarbu. Mums reikia geriau išnaudoti progas ir sugebėti išlaikyti persvarą. Jei tai pavyks, mūsų problemos bus išspręstos. Tikiu, jog su Dievo pagalba iškovosime tris taškus. Pakankamai ilgai laukiame pergalės“, – kalbėjo saugas.

„Žalgirio“ ir „Dainavos“ dvikovą penktadienį nuo 18 val. tiesiogiai transliuos TV6.

Apie artėjančią akistatą ir kitas aktualijas – laidoje „Žaliai Balta Diena“.

Video