2021 balandžio 24

O. Onazi: „Ant sniego šansai apsilygino“


Penktadienio A lygos rungtynėse tarp „Žalgirio“ ir „Riterių“ keliems žaidėjams turėjo būti ypač nelengva prisitaikyti prie užklupusio sniego. Aikštėje žaidė keturi afrikiečiai, iš kurių trys atstovavo „Žalgiriui“. Vienas jų – Ogenyi Onazi – teigė tokios patirties jau turėjęs, tačiau pripažino, kad tai apsunkino žaidimą.

O. Onazi profesionalioje karjeroje žaidę Italijos ir Turkijos lygose, kur sniegas gana retas svečias, tačiau 32 metų žaidėjas oro išdaigų buvo sutikęs ir ten.

„Man tai nebuvo nauja, panašiomis sąlygomis esu žaidęs ir Švedijoje, Italijoje, Turkijoje. Tik tikėjausi, kad per rungtynių pertrauką sniegą nuvalys ir kad antrajame kėlinyje to nebebus. Bet teko toliau žaisti ant sniego“, – kalbėjo nigerietis.

Jo nuomone, „Žalgiris“ dominavo rungtynėse ir turėjo daug progų, bet oro sąlygos apsunkino situaciją. „Stengėmės kiek pavyko. Žaidžiant ant sniego šansai apsilygina iki 50 prieš 50. Taktinių sprendimų neįgyvendinsi, svarbiausia kovoti dėl kamuolio, dėl „antrų“ kamuolių. Mes tą ir darėme, mums pavyko įmušti, tačiau nepasisekė, jog praleidome beveik iš karto. Dėl to labai liūdna. Tikėjausi šiandien geresnio oro, tačiau pradėjo snigti ir dėl to labai apmaudu, – kalbėjo O. Onazi.

Žalgiriečiams tai buvo antros lygiosios iš eilės nepaisant to, kad komanda pirmavo ir turėjo kelias geras progas. Pačiam O. Onazi pritrūko sėkmės – po jo smūgio kamuolys pataikė į vartų virpstą. „Tiek šiose, tiek praėjusiose rungtynėse turėjome daug progų. Tačiau ant sniego visko gali atsitikti. Tokių rungtynių nesuplanuosi. Turi tiesiog kovoti, stengtis kontroliuoti kamuolį“, – vertino žaidėjas.

Vienas labiausiai patyrusių „Žalgirio“ narių ragino neprarasti optimizmo: „Turime ambicijų, esame stiprūs. Tikiuosi, parodysime viską, ką galime kitos rungtynėse, ir kad bus geresnis oras parodyti mūsų žaidimą. Nepaisant visko tikiu savo komanda ir kad sugrįšime stipresni.“

Į pergalių kelią „Žalgiris“ sieks sugrįžti kitą penktadienį, balandžio 30 d. rungtynėse su Alytaus „Dainava“.

Video