2022 vasario 17

O. Buffas lieka „Žalgiryje“


Pasaulio jaunimo čempionas, šveicaras Oliveris Buffas šį sezoną atstovaus „Žalgiriui“.

Praėjusį savaitgalį atvykęs į Vilnių saugas šią dalyvavo komandos treniruotėse ir treniruočių pobūdžio rungtynėse, praėjo medicininę apžiūrą ir pasirašė sutartį.

Vilniaus komandos naujokas į sostinės ekipą atsiveža patirtį, sukauptą Šveicarijos, Ispanijos ir kitose lygose bei tarptautinėse klubinėse ir jaunimo rinktinių varžybose.

O. Buffas sužaidė 148 rungtynes Šveicarijos čempionate FC „Zurich“ gretose, su klubu laimėjo šalies taurę, žaidė Čempionų lygos atrankos ir Europos lygos grupių etapo varžybose.

Saugas taip pat rungtyniavo Ispanijos antrojo diviziono „Zaragoza“ ekipoje, Kipro klube „Anorthosis“, antrajame šveicarų divizione už Ciuricho „Grasshoper“ bei Malaizijos čempionate „Selangor“ komandoje.

O. Buffas atstovavo visų amžių Šveicarijos jaunimo rinktinėms. Su U-17 ekipa jis yra laimėjęs FIFA Pasaulio čempionatą.

„Žalgirio“ ekipoje jis galės debiutuoti vasario 19 d. kontrolinėse rungtynėse prieš Kėdainių „Nevėžį“. Vasario 26 d. žalgiriečiai dėl LFF Supertaurės kovos prieš „Sūdūvą“.

Vilniečių gretas prieš šį sezoną oficialiai papildė dar šeši naujokai: argentinietis Nicolas Gorobsovas, lietuvis Donatas Kazlauskas, prancūzas Fabienas Ourega, juodkalnietis Marko Miličkovičius, kroatas Petaras Mamičius ir nigerietis Mathias Oyewusi.