2022 gegužės 18

Taurės aštuntfinalis Klaipėdoje įveiktas minimaliu rezultatu

Sugrįžimas į Klaipėdą „Žalgiriui“ buvo sėkmingas – „Hegelmann LFF taurės“ aštuntfinalyje 1:0 nugalėtas „Neptūnas“.

Pergalingą įvartį antrojo kėlinio viduryje po Joelio Bopesu perdavimo įmušė Josipas Tadičius.

„Žalgirio“ sudėtyje lyginant su paskutinėmis rungtynėmis lygoje įvyko dešimt pasikeitimų – startiniame vienuoliktuke liko tik Ovidijus Verbickas. Šansų pasireikšti gavo pastaruoju metu mažiau rungtyniavę futbolininkai.

Pirmajame kėlinyje abi komandos pratinosi tiek prie viena kitos, tiek prie Klaipėdos stadiono vejos. „Neptūnas“ gausiomis pajėgomis gynėsi savo aikštės pusėje, „Žalgiris“ bandė gynybą pralaužti, tačiau nesėkmingai.

Arčiausiai tikslo prieš pertrauką buvo Marko Miličkovičius, tačiau po jo baudos smūgio pažeme kamuolys pataikė į virpstą.

53 min. po kampinio Josipas Tadičius galva smūgiavo pro šalį.

63 min. pagaliau pavyko pasižymėti. Po J. Bopesu perdavimo iš krašto iš arti kamuolį į tinklą pasiuntė J. Tadičius.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais sekmadienį, gegužės 18 d. namuose prieš „Kauno Žalgirį“.