2021 rugsėjo 18

Nepralaimėtų rungtynių serija nutrūko Telšiuose

Vilniaus „Žalgirio“ nepralaimėtų rungtynių serija nutrūko Telšiuose. Vladimiro Čeburino auklėtiniai Telšiuose turėjo pripažinti vietos „Džiugo“ pranašumą – 1:2 (0:1).

Taip nutrūko „Žalgirio“ 13-ikos nepralaimėtų rungtynių serija A lygoje. Šiame fronte žalgiriečiai buvo nepralaimėję nuo gegužės.

„Žalgiris“ itin agresyviai pradėjo rungtynes, tačiau realizuoti progų nesisekė.

Jau pirmosiomis minutėmis „Džiugo“ vartininkui Povilui Survilai teko atremti Jakubo Sylvestro ir Hugo Vidmemont smūgius.

Josipas Tadičius smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus, bet įvartis nebuvo įskaitytas užfiksavus paties žalgiriečio pražangą.

Didžioji dalis „Žalgirio“ atakų mezgėsi kairiuoju kraštu, kur rungtyniavo H. Videmont.

Būtent Hugo 17-ą minutę atliko perdavimą be dėmesio paliktam J. Sylvestrui, kuris nestabdydamas kamuolio pabandė jį nukreipti į vartus, bet nepavyko.

Galiausiai svečiai nusvilo nuo vienos iš „Džiugo“ kontraatakų. 34-ą minutę puikus Aivaro Emsio reidas pasibaigė precizišku smūgiu pažeme iš maždaug 15 metrų.

38-ą minutę Mantas Kuklys tolimu perdavimu išvedė į priekį H. Videmont, kurį varžovas be skrupulų pargriovė.

„Žalgirio“ legionierius liko šokiruotas, kad Leonardo Antonio buvo nubaustas tik geltona kortele.

Antrojo kėlinio pradžioje aktyvesni buvo „Džiugo“ futbolininkai. 52-ą minutę po šeimininkų baudos smūgio kilo nedidelis gaisras „Žalgirio“ baudos aikštelėje.

54-ą minutę „Žalgiriui“ pavyko išlyginti rezultatą, kai H. Videmont atšokusį kamuolį į vartus nukreipė smūgiu iš eigos.

67-ą minutę J. Tadičius turėjo nuostabią progą įmušti, bet pataikė tiesiai į vartininką.

73-ą minutę jau Edvinas Gertmonas gelbėjo „Žalgirį“ nuo pavojingo smūgio, nukreipdamas kamuolį į kampinį.

Vis dėlto kampinį „Džiugas“ pavertė įvarčiu – Jeremy Fernandesas tiksliai smūgiavo galva.

Telšių klubas po šio laimėjimo savo sąskaitoje turi 29 taškus, „Žalgirio“ kraityje liko tie patys 52 taškai.

„Žalgiris“ nuo Marijampolės „Sūduvos“, kuri yra sužaidusi dviem mačais daugiau, atsilieka 6 taškais.