2022 vasario 3

Naujas „Žalgirio“ generalinis rėmėjas – „Betsafe“


Naujuoju FK „Žalgirio“ generaliniu rėmėju tapo tarptautinei Švedijos grupei priklausanti „Betsafe“ bendrovė.

Naujasis „Žalgirio“ rėmėjas atskleistas vasario 3-ąją vykusiame klubo sezono pristatyme. 2022 ir 2023 metų sezone „Betsafe“ logotipas bus ant Lietuvos čempionų marškinėlių priekio.

„Naujo generalinio rėmėjo paieškos buvo vienas prioritetinių mūsų darbų po praėjusio sezono. Pagaliau galime pasidalinti rezultatu, – sakė „Žalgirio“ direktorė Vilma Venslovaitienė.  – Ruošiamės ypatingam, jubiliejiniam sezonui ir džiaugiamės, jog mūsų nuveiktais darbais idėjomis patikėjo Lietuvos ir užsienio sporto rinkos pasaulyje žinomas vardas kaip „Betsafe“. Mūsų ir jų vizijos sutampa, nes turime didelių ambicijų tarptautinėje arenoje.“

„Apie „Žalgirio“ vardą daug kalbėti nereikia – tai tituluočiausias Lietuvos futbolo klubas, turintis solidžią 75 metų istoriją ir gausius ištikimus aistruolius. Mūsų įmonei didelė garbė prisidėti prie šios tradicijos puoselėjimo ir klubo augimo, – sakė „Betsafe“ vykdantysis direktorius Aurimas Šilys. – „Betsafe“ prisideda prie didžiausių Lietuvos sporto organizacijų, o „Žalgirio“ sportiniai rezultatai ir veikla už aikštės ribų rodo, kad klubas yra vienas iš lyderių savo srityje. Tikimės, jog mūsų partnerystė padės klubui pakilti į dar aukštesnį lygmenį už Lietuvos ribų.“

Internetinių lošimų paslaugas siūlanti „Betsafe“ Lietuvoje veiklą pradėjo 2009 metais. Nuo 2011-ųjų įmonė priklauso vienai lošimų rinkos lyderių pasaulyje, Švedijoje įsikūrusiai grupei „Betsson Group“.

Šiuo metu „Betsafe“ – viena didžiausių internetinių lošimų bendrovių Lietuvoje, organizuojanti sporto lažybas, internetinius kazino ir pokerio žaidimus. Kompanija akcentuoja atsakingą lošimą ir siekia savo klientams suteikti tik teigiamus pojūčius lažinantis dėl sporto įvykių baigčių.

Video