2021 liepos 3

Naudingiausias praėjusio turo A lygos žaidėjas – H. Videmontas


A lygos 3-iojo turo naudingiausiu žaidėju tapo puikų pasirodymą surengęs „Žalgirio“ saugas Hugo Videmontas.

Makis Giannikoglou (Marijampolės „Sūduva“): Sūduviečiai praėjusią savaitę žaidė nelengvą mačą sostinėje, kuris galėjo susiklostyti dar prastesniu scenarijumi. Visgi savo argumentų turėjo vartininkas iš Graikijos, esant rezultatui 0:0, atrėmęs Angelio Lezmos baudinį bei su 267 „InStat“ naudingumo balais buvęs naudingiausiu tarp 3-iojo turo vartų sargų.

Klaudijus Upstas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Pastaruoju metu dešiniuoju krašto gynėju rungtyniaujantis K. Upstas savo kraityje turi jau tris rezultatyvius perdavimus. Būtent šio žaidėjo reidas ir atliktas siuntinys į baudos aikštelę virto pergalingu įvarčiu akistatoje Alytuje.

Matheusas Bissi („Panevėžys“): Naudingai mače su „Kauno Žalgiriu“ rungtyniavęs vidurio gynėjas perėmė net 12 kamuolių iš oponentų bei atliko 2 smūgius į vartų plotą. Be to, M. Bissi išsiskyrė rezultatyviu perdavimu, po kurio mačo pabaigoje „Panevėžys“ išplėšė pergalę.

Djibril Diaw (Vilniaus „Žalgiris“): Naudingiausiai tarp visų vidurio gynėjų 3-iajame ture rungtyniavo būtent šis futbolininkas iš Senegalo. D. Diaw savo pasirodymą įprasmino 9 perimtais kamuoliais bei surinktais 274 „InStat“ naudingumo balais.

Lukas Čerkauskas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Praėjusiame ture pernelyg neišsiskyrė nė vienas kairiojo krašto gynėjas, savo ruožtu, čempionato debiutantų atstovas atkakliame mače žaidė naudingai – atlik 4 perdavimus į varžovų baudos aikštelę ir tiek pat sykių sėkmingai išmušė kamuolį.

Francis Kyeremeh (Vilniaus „Žalgiris“): Rezultatyviausias čempionų ekipos žaidėjas praėjusią savaitę vėl rungtyniavo puikiai. Dvikovoje su Kėdainių „Nevėžiu“ futbolininkas iš Ganos įmušė įvartį ir puolime laimėjo 75 proc. dvikovų (6/8).

Yukiyoshi Karashima (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Legionierius iš Japonijos vėl spindėjo visu savo gražumu: pelnytas įvartis, išprovokuotos 4 pražangos, net 93 proc. laimėtų dvikovų (13/14) ir 4 sėkmngi driblngai iš tiek pat bandymų – taip saugas prisidėjo prie dramatiškos komandos pergalės.

Linas Pilibaitis („Kauno Žalgiris“): Antrame kėlinyje į kovą mestas rezultatyviausias Kauno komandos žaidėjas užkūrė pralaiminčią savo komandą ir netukus atliko puikų baudos smūgį. Aktyviai žaidęs L. Pilibaitis spėjo 228 „InStat“ naudingumo balus ir turo rinktinėje atsidūrė 5 kartą.

Hugo Videmont (Vilniaus „Žalgiris“): Tiek pat sykių turo arba savaitės rinktinėje atsidūrė ir futbolininkas iš Prancūzijos. H. Videmontas pelnė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą, o 340 „InStat“ naudingumo balų buvo geriausias rezultatas 3-iajame ture.

Simonas Urbys (Gargždų „Banga“): Gargždų ekipos atstovas vėl pademonstravo savo klasę. Puikus S. Urbio smūgis į tolimąjį vartų kampą sunkiose rungtynėse su Telšių „Džiugu“ išplėšė komandai pergalę. Taip pat gynyboje daug dirbęs „Bangos“ lyderis surinko 226 „InStat“ naudingumo balus.

Nauris Petkevičius (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Dvikovoje su Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkais N. Petkevičius kurį laiką buvo gana blankus, tačiau iššovė tada, kai labiausiai to reikėjo. Būtent šio jauno žaidėjo įvartis paskutinėmis minutėmis tapo pergalingu, be to, puolėjui nedaug trūko iki itin efektingo rezultatyvaus perdavimo.