2022 rugsėjo 15

Namuose nusileista prieš „Basel“ minimaliu rezultatu

Pirmose UEFA Europos Konferencijų lygos namų rungtynėse „Žalgiris“ turėjo pripažinti minimalų „Basel“ pranašumą 0:1.

Vienintelį įvartį antrojo kėlinio viduryje smūgiu iš arti pelnė Andi Zeqiri.

„Žalgirio“ sudėtyje po pirmųjų Europos Konferencijų lygos rungtynių Slovakijoje įvyko vienas pasikeitimas. Vietoje Mathias Oyewusi puolime žaidė Francis Kyeremeh.

8 min. Darianas Malesas dešiniu kraštu įsiveržė į baudos aikštelę ir smūgiavo link tolimojo kampo, tačiau E. Gertmonas koja kamuolį atmušė.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai turėjo iniciatyvą, tačiau žalgiriečiai drausmingai gynėsi ir daug pavojingų situacijų varžovams sukurti neleido.

26 min. kairiu kraštu į baudos aikštelę įsiveržė Francis Kyeremeh, tačiau jo spirtas kamuolys skriejo pro šalį.

31 min. po perdavimo iš kairio krašto D. Malesui pavyko iš arti smūgiuoti į vartus, laimei kamuolys praskriejo virš skersinio.

Kėlinio pabaigoje po P. Mamičiaus pakelto kampinio kamuolys atsimušė nuo vartų skersinio.

58 min. po baudos smūgio ir N. Gorobsovo pakelto kamuolio Renanas galva smūgiavo į vartus, kamuolį sugavo vartininkas.

62 min. „Basel“ išsiveržė į priekį. Po atakos dešiniuoju kraštu ir perdavimo į vidurį kamuolį iš arti į vartus nukreipė A. Zeqiri.

67 min. iš toli šalia vartų smūgiavo W. Burgeris.

77 min. iš dešinio baudos aikštelės krašto kaire koja pro šalį smūgiavo J. Bopesu.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais sekmadienį, rugsėjo 18 d. prieš „Riterius“. Po rinktinių pertraukos rugsėjo 27 d. laukia akistata su „Sūduva“. UEFA Europos Konferencijų lygoje „Žalgiris“ spalio 6 d. išvykoje ir spalio 13 d. namuose žais su Jerevano „Pyunik“.