2021 gegužės 11

N. Ljubisavljevičius: „Keista stebėti rungtynes iš šono“


FK „Žalgirio“ gynėjas Nemanja Ljubisavljevičius pastaruoju metu komandos draugų žaidimą galėjo tik stebėti per internetines transliacijas. Futbole tas nėra itin reta, tačiau pačiam serbui nebuvo įprasta.

Praėjusiame sezone serbas praleido tik vienerias A lygos rungtynes dėl įspėjimų – visose kitose jis žaidė nuo pradžios iki pabaigos.

Tačiau balandžio 30 d. rungtynėse su „Dainava“ traumą patyręs futbolininkas paskutines dvejas rungtynes išvykose stebėjo iš toli. Dėl traumų „Žalgiriui“ jau kurį laiką negali padėti ir Karolis Uzėla, startinėje sudėtyje kurį laiką nebuvo ir Sauliaus Mikoliūno, o Hugo Videmontas ir Ogenyi Onazi dvikovoje su „Hegelmann“ Kaune nebuvo pilnai pasiruošę žaisti nuo pradžių.

„Kiekvienai komandai kiekviena trauma yra praradimas. Bet tikiu savo komandos draugais, kad jie gali įveikti bet kurią komandą, – kalbėjo N. Ljubisavljevičius – Pats jaučiuosi vis geriau. Tikiuosi, kad po kelių dienų pradėsi treniruotis su komanda ir kad galėsiu padėti aikštėje. Keista stebėti rungtynes per transliaciją arba iš tribūnų. Tačiau traumos yra futbolo dalis.“

Jis pripažino, kad paskutinėse pralaimėtose rungtynėse netenkino ne tik rezultatas, bet ir žaidimas.  „Keista komentuoti, kai pats nebuvai aikštėje. Iki paskutinių rungtynių mums trūko ir sėkmės, neįmušdavome ir leisdavome lengvai įmušti varžovams. Tačiau paskutines rungtynes sužaidėme tikrai prastai. Tikiuosi, kad atsitiesime ir grįšime į pergalių kelią“, – teigė gynėjas.

Artimiausią savaitę „Žalgirio“ laukia dvi akistatos su „Panevėžiu“ – komanda kuriai apmaudžiai po baudinių nusileista rungtynėse dėl Supertaurės.

N. Ljubisavljevičius neišskyrė dvikovos su panevėžiečiais kaip ypatingos: „Panevėžys“ taip pat pavojingas varžovas kaip ir „Sūduva“ ar „Kauno Žalgiris“. Manau, kad prieš kiekvieną varžovą turime žaisti taip pat. Mes esame „Žalgiris“, turime savo žaidimo braižą. Bet laukia sunkios rungtynės. Jau žaidėme Supertaurėje, žinome vieni kitus. Tikiuosi šį kartą laimėsime mes.“

Pirmoji „Žalgirio“ ir „Panevėžio“ dvikova vyks balandžio 11 d. nuo 18 val. Panevėžyje, antroji – penktadienį, balandžio 14 d. Vilniuje.

Video