2022 liepos 19

N. Gorobsovas: „Tikiuosi žiūrovai padės mums“


„Žalgirio“ saugas Nicolas Gorobsovas prieš dvikovą su „Malmo“ sakė, jog varžovas stiprus, tačiau žalgiriečiams gali padėti namų palaikymas.

„Laukia svarbios rungtynės mums. Paskutinę savaitę turėjome gerą pasiruošimą. Žinome apie varžovą, tai gera komanda, bet turime savo idėjų. Esame gerai pasiruošę kovai. „Malmo“ – labai gera komanda, žiūrėjome jų rungtynes. Ypač jų rungtynes prieš Islandijos komandą. Jie turi gerų žaidėjų bendrai, ir puolime, ir sauguose. Turime būti pasiruošę ir žaisti savo žaidimą“, – kalbėjo N. Gorobsovas.

Prieš savaitę „Žalgiris“ atsakomosiose rungtynėse savo stadione po pratęsimo įveikė „Ballkani“ komandą.

„Žaidžiame namuose, tai svarbu mums, aistruoliams. Tikiuosi gerų rungtynių. Buvo labai svarbus palaikymas prieš „Ballkani“. Tikėjome patys, fanai mus stūmė į priekį kovoti dėl pergalės. Buvo labai svarbu, dabar bus taip pat. Tikiuosi bus pilnas stadionas ir žiūrovai padės mums“, – teigė žaidėjas.

Argentinietis džiaugėsi, jog aktyviausių aistruolių tribūnoje skamba ne tik skanduotės, bet ir dainos iš jo regiono. „Taip, girdėjau ir dainų iš Pietų Amerikos. Malonu tai girdėti rungtynių metu. Jų palaikymas labai svarbus. Esame pasiruošę, gerbėjai bus taip pat pasiruošę.“

„Žalgirio“ ir „Malmo“ rungtynės vyks liepos 19 d. 19 val. LFF stadione. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“. Tiesioginę rungtynių transliaciją bus galima stebėti internetu Staylive.io

Video