2022 sausio 24

N. Gorobsovas: „Nesunku buvo apsispręsti dėl „Žalgirio“


Savaitgalį žaliai baltus „Žalgirio“ marškinėlius pirmą kartą vilkėjęs Nicolás Gorobsovas teigia ilgai nesvarstęs pasiūlymo persikelti į Vilnių.

Pernai saugas atstovavo „Sūduvai“ ir solidžiu žaidimu aikštės viduryje atkreipė dėmesį į save kaip į vieną geriausių A lygos žaidėjų.

„Buvo nesunku priimti sprendimą atvykti į „Žalgirį“, nes tai didelis klubas. Praėjusį sezoną galėjau įsivertinti komandą, trenerį. Pasibaigus kontraktui su „Sūduva“ gavau skambutį iš „Žalgirio“. Esu labai patenkintas, nekantrauju pradėti oficialias rungtynes“, – sakė N. Gorobsovas.

Italijos, Rumunijos, Izraelio komandose rungtyniavęs žaidėjas per savo karjerą neturėjo daug galimybių iškovoti titulų ar žaisti UEFA turnyruose, todėl tikisi tą pasiekti „Žalgiryje“

„Mano ir komandos tikslas – Europoje patekti į grupių etapą. Gerai jaučiuosi dėl komandos. Tikiu, kad šį sezoną galime tai padaryti, – kalbėjo N. Gorobsovas – Žinoma svarbūs ir kiti turnyrai. Turėsime tris pagrindinius turnyrus – čempionatą, taurę, Europą. Kiekvienos rungtynės bus svarbios. Kiekviena diena, kiekviena treniruotė. Čempionatui ir sezonui pasiruošimo pagrindus turime padėti dabar.“

Į Vilnių iš gimtosios Argentinos jis atvyko prieš savaitę, per kurią turėjo priprasti ir prie laiko skirtumo ir prie šaltos žiemos. „Pradžia Vilniuje man gera, tik oras nelabai koks. Esu čia savaitę, gerai jaučiuosi komandoje. Žaidėjai ir personalas mane priėmė maloniai“, – teigė N. Gorobsovas.

Pirmose „Žalgirio“ kontrolinėse rungtynėse su Rygos RFS jis rungtyniavo kiek daugiau nei valandą.

„Pirmos rungtynės pavyko gerai. Tai kontrolinis testas prieš gerą varžovą. Pirmas kėlinys buvo sunkokas, nes pastarąją savaitę labai sunkiai treniravomės, daug lakstėme. Normalu, kad nesame šimtu procentų pasiruošę. Bet nuveikėme gerų dalykų. Svarbu pradėti metus teigiamai – kaip šiandien“, – sakė žaidėjas.

„Žalgirio“ ekipa šeštadienį žais kontrolines rungtynes su Suvalkų „Wigry“, o vėliau numato dar bent keturis susitikimus su A lygos klubais.

Video