2022 spalio 2

N. Gorobsovas: „Komanda visada tikėjo“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Kauno Žalgirį“ kalbėjo, jog rungtynių baigtį buvo galima išsipręsti ir anksčiau, o saugas Nicolas Gorobsovas teigė, jog laimėti padėjo pasitikėjimas savo jėgomis.

„Hegelmann LFF taurės“ pusfinalyje žalgiriečių turėta įvarčio persvara išsprūdo pačioje pabaigoje, teko žaisti pratęsimą. Jame „Žalgiriui“ pergalę nulėmė Mathias Oyewusi įvartis.

„Turėjome daug progų. Sukūrėme daug, geros rungtynės. Per pridėtinį laiką praleidome. Turėjome rezultatą, bet po varžovų šturmo jie uždirbo standartinę situaciją, kur nesudirbome gerai, – teigė V. Čeburinas – Tačiau esu dėkingas savo žaidėjams. Jie šaunuoliai, nes pagal esamą tvarkaraštį atiduoda visas jėgas ir pasiekia rezultatą. Žinoma, viską galima buvo išspręsti daug anksčiau. Daug šansų varžovui nedavėme. Tačiau viskas baigėsi taip kaip mums reikėjo.“

„Rungtynės buvo labai sunkios, varžovas gerai priešinosi. Teko žaisti pratęsimą, todėl nelengva. Tačiau komanda visada tikėjo, kovojo iki pabaigos. Tai yra svarbiausia. Esame finale“, – teigė N. Gorobsovas.

Tai buvo trečiasis „Žalgirio“ žaistas pratęsimas šį sezoną. „Galbūt mes pamėgome pratęsimus…, – šypsojosi žaidėjas – Kartą pavyko prieš „Ballkani“, su „Ludogorets“ buvome labai arti. Šiandien komanda buvo labai susikaupusi. Labai džiaugiamės patekę į finalą.“

Finalo rungtynės vyks spalio 16 d. Rungtynių vieta kol kas oficialiai nepaskelbta, tačiau tikėtina, jog dvikova bus žaidžiama atnaujintame Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione.

„Labai laukiame finalo naujame stadione. Atrodo gera aikštė, nors gyvai nemačiau, tik nuotraukas. Puikus jausmas, būsime finale“, – teigė V. Čeburinas.

„Esame gerai pasiruošę finalui, laukiame jo. Naujame stadione žaisti bus smagu“, – teigė N. Gorobsovas.

Iki tol „Žalgiriui“ dar laukia du labai svarbūs iššūkiai – Konferencijų lygos rungtynės prieš Jerevano „Pyunik“.

„Žinoma sužaistas pratęsimas jėgų ateičiai nepriduos. Pamatėme kiek turime rezervo. Dabar svarbiausia atsigauti, kai kur yra mikrotraumų. Jas reikia išsigydyti. Ir žinoma ruoštis kitoms rungtynėms. Jos bus labai rimtos“, – sakė treneris.

„Konferencijų lygoje visos rungtynės sunkios. Keliausime iškovoti trijų taškų. Laukia daug rungtynių, bet Esame pasiruošę kovoti kiekviename turnyre“, – sakė N. Gorobsovas.

Spalio 6 d. „Žalgiris“ žais Armėnijoje, po to laukia čempionato rungtynės Jonavoje, o spalio 13 d. – akistata su „Pyunik“ Vilniuje. Bilietus į pastarąsias rungtynes jau galima įsigyti „Bilietai.lt“.