2021 rugpjūčio 11

„Mura“ treneris: „Nemanau, kad veja sukels mums papildomų problemų“


Prieš daugiau nei du dešimtmečius Ante Šimundža padėjo „Maribor“ klubui patekti į UEFA Čempionų lygos grupių etapą ir ten pasiekti vienintelę slovėnų pergalę. Dabar tarp „Mura“ trenerio ir UEFA turnyrų grupių etapo stovi Vilniaus „Žalgiris“.

1999-2000 metų sezone „Maribor“ ekipai atstovavęs A. Šimundža Čempionų lygoje įmušė pergalingą įvartį rungtynėse su Kijevo „Dinamo“. Ši pergalė – istorinė, nes tai vienintelis Slovėnijos klubo laimėjimas Čempionų lygos grupių etape.

Nors šį kartą A. Šimundža dalyvauja Europos lygoje, ne mažiau reikšmingas būtų ir „Mura“ patekimas į vieną iš UEFA turnyrų grupių. Bet lygiosios 0:0 su „Žalgiriu“ namuose Slovėnijos čempionų šansų prieš atsakomąją dvikovą nepagerino.

„Tikiuosi sunkių rungtynių. Nenorėčiau kalbėti apie komandų galimybes. Laukia nelengva dvikova. Tikimės pasirodyti kuo geriau. Pirmose rungtynėse pirmajame kėlinyje geriau žaidė „Žalgiris“. Antrajame kėlinyje geriau žaidėme mes. Tačiau nenorime daug galvoti apie praeitas rungtynes. Turime ruoštis kuo geriau antroms rungtynėms. Kaip ir „Žalgiris“, taip ir mes galime pirmą kartą patekti į grupių turnyrą. Todėl esame ne mažiau motyvuoti“, – kalbėjo A. Šimundža.

„Mura“ namuose žaidžia ant natūralios vejos, o atsakomoji dvikova vyks ant dirbtinės dangos. Tačiau slovėnų strategas šio pasikeitimo nesureikšmino: „Žinome dirbtinę dangą, nes sausį, vasarį, kovą žaidžiame ant tokių. Oras dabar kitoks, turime prisitaikyti. Nemanau, kad tai sukels mums papildomų problemų.“

Slovėnijos čempionai naujame lygos sezone startavo be pergalių per ketverias rungtynes. Anot trenerio, ekipos žaidimas neatspindi rezultatų.

„Nesakyčiau, kad rezultatams lygoje neturėjo esminės įtakos dalyvavimas Europos taurėse. Gerai žaidžiame ir savo nacionaliniame čempionate. Deja, mums nelabai sekasi pasiekti rezultatų. Žaidžiame gerai, bet varžovai įmuša iš vienos ar dviejų progų. Neabejojame kad kitose rungtynėse turėsime geresnių rezultatų“, – sakė treneris.

„Žalgirio“ ir „Mura“ dvikova vyks rugpjūčio 12 d. nuo 20 val. LFF stadione. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.

Video