2020 gegužės 10

M.Vareika: „Įdomiausia kova buvo su T.Salamanavičiumi“


Šeštadienį startavo pirmasis istorijoje eFutbolo turnyras Baltijos taurei laimėti, kuriame varžosi aukščiausiose Lietuvos, Latvijos ir Estijos lygose rungtyniaujantys profesionalūs futbolininkai.

Futbolo klubo „Žalgiris“ garbę turnyre, kuriame per konsolę „Play Station 4“ žaidžiamas „FIFA 20“ žaidimas, gina Matas Vareika ir Motiejus Burba.

Pirmąją turnyro dieną šeštadienį itin sėkmingai pasirodė M. Vareika. Žalgirietis laimėjo savo grupės kovas ir tęs kovą dėl trofėjaus.

M. Vareika rezultatais 5:0 sutriuškino Jurijų Bušmaną („Kauno Žalgiris“) ir Matą Ramanauską („Riteriai“), o taip pat 5:2 nepasigailėjo Giedriaus Matulevičiaus („Sūduva“). Atkakliausia ir gražiausia kova vyko tarp sostinės ekipos saugo ir Tomo Salamanavičiaus („Panevėžys“). Ši akistata finišavo lygiosiomis 3:3, tačiau būtent žalgirietis užtikrintai laimėjo savo grupę.

„Visų pirma labai smagu, kad vyksta toks turnyras. Tikrai labai gera idėja leisti profesionaliems futbolininkams varžytis virtualioje erdvėje. Pirmoji diena praėjo sklandžiai, be didesnių trikdžių. Smagu, kad rungtynės buvo tiesiogiai transliuojamos. Tai tik parodo, kad eSportas sparčiai kyla į viršų.

Žaidimas „FIFA 20“ daugeliui futbolininkų nėra svetimas, tačiau toks turnyras vyksta pirmą kartą ir labai įdomu jame dalyvauti. Man patiko žaisti prieš visus varžovus, bet įdomiausia kova vyko su T. Salamanavičiumi. Abu norėjome žaisti su ta pačia komanda „Liverpool“, tačiau taisyklės to neleidžia. Metėme burtus, man teko rinktis kitą komandą, su kuria žaisti nebuvo patogu. Džiaugiuosi patekęs į kitą etapą, bus įdomu pasitikrinti jėgas su varžovais iš Latvijos ir Estijos“, – fkzalgiris.lt įspūdžiais dalinosi M. Vareika.

Jau šiandien kovas Baltijos eFutbolo turnyre pradės kitas žalgirietis Motiejus Burba. Visos turnyro rungtynės tiesiogiai transliuojamos per DELFI.TV.

Video