2022 lapkričio 6

M. Oyewusi dublis pratęsė pergalių seriją iki aštuonių

Lietuvos čempionas „Žalgiris“ toliau žygiuoja pergalingai – laimėjimas 2:1 Marijampolėje prieš „Sūduvą“ pratęsė pergalių seriją iki aštuonių.

Permainingas pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis – „Žalgirį“ į priekį išvedė M. Oyewusi tikslus smūgis, o „Sūduva“ išlygino rezultatą smūgiu nuo 11 metrų žymos. Antrojo kėlinio viduryje M. Oyewusi sėkmingai užbaigė kontrataką.

21 min. žalgiriečiai išsiveržė į priekį. Po M. Miličkovičiaus ir M. Oyewusi kombinacijos pastarasis atsidūrė laisvas kairiame baudos aikštelės krašte ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

29 min. D. Kondrakovo iš baudos aikštelės prieigų atrėmė T. Duka. 30 min. vartininkas po Justino Januševskio smūgio iš arti dar kartą puikiai gelbėjo komandą.

34 min. po K. Laukžemio smūgio į „Žalgirio“ vartus“ buvo skirtas baudinys, kurį realizavo X. Auzmendi.

54 min. abi komandos apsikeitė pavojingais smūgiais. „Žalgirio“ atakoje nedaug trūko M. Miličkovičiui.

58 min. po tolimo S. Mikoliūno perdavimo M. Oyewusi pabėgo nuo gynėjų ir smūgiavo tiksliai.

74 min. iš dešinio krašto šalia vartų smūgiavo G. Matulevičius.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais trečiadienį, lapkričio 9 dieną namuose prieš „Panevėžį“.