2021 vasario 25

M. Kuklys: „Žaidžiant dėl titulo, nereikia papildomos motyvacijos“


Šeštadienį dėl pirmojo sezono trofėjaus – Supertaurės – susitiks A lygos čempionai Vilniaus „Žalgiris“ bei Hegelmann LFF taurės laimėtojai FK „Panevėžys“.

Rungtynės šeštadienį Vilniaus „Sportima“ manieže vyks be žiūrovų, tačiau tiesioginę jų transliaciją nuo 14.35 val. bus galima stebėti TV3 kanalu bei portale TV3.lt.

Ketvirtadienį Lietuvos futbolo federacijoje buvo surengta rungtynėms skirta spaudos konferencija, kurioje savo mintimis pasidalino abiejų ekipų atstovai.

Panevėžio miesto komandai atstovavo komandos treneris Joao Martinsas bei kapitonas Paulius Janušauskas, tuo tarpu „Žalgirio“ vardu kalbėjo naujasis komandos strategas Vladimiras Čeburinas bei komandos senbuvis Mantas Kuklys.

„Tai bus pirmos oficialios rungtynės, tad kiekviena komanda norės save parodyti iš gerosios pusės bei tinkamai pasiruošti artėjančiam sezonui. Tai bus sudėtingos rungtynės, todėl turėtų būti įdomu“, – įžanginį žodį tarė į Lietuvą dirbti grįžęs vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas.

„Visi aistruoliai ir mes patys su nekantrumu laukiame čempionato starto, viskas prasideda nuo Supertaurės. Manau, bus tikrai įdomus renginys, gaila, be žiūrovų, tačiau prie to dalyko truputį jau pripratome ir šį kartą teks rungtyniauti taip.

„Panevėžys“ – gera komanda, ne veltui laimėjo LFF taurę, tad laukia, manau, tikrai nuostabus renginys“, – akcentavo komandos senbuvis Mantas Kuklys.

V. Čeburino paklausus, kokį „Žalgirį“ jis šiemet bandys sukurti, specialistas iš Kazachstano nedaugžodžiavo.

„Sezone noriu stipraus ir tikslo siekiančio klubo, taip pat norime būti lankstūs schemose ir taktikose. Norime, kad komanda būtų mobili ir stipri. Tai yra esminiai dalykai, kurių aš tikiuosi iš komandos“, – dėstė vyriausiasis komandos treneris.

Tuo tarpu M. Kuklys – yra tikras Supertaurės rungtynių specialistas, mat su trimis įvarčiais jis yra daugiausiai sykių tokiose rungtynėse pasižymėjęs futbolininkas.

„Kai eini žaisti dėl titulo, nereikia jokios papildomos motyvacijos, žinai, kad gali papildyti savo trofėjų kraitį dar viena taure, tad eini maksimaliai susikaupęs, stengiesi save atiduoti šimtu procentų ir papildomai motyvuotis nereikia“, – pasakojo M. Kuklys.

LFF.lt informacija

Konferencijos įrašas: