2021 spalio 3

M. Kuklys: „Svarbiausia – į kiekvienas rungtynes eiti motyvuotiems“


Trys pralaimėjimai iš eilės, kaskart praleidžiant bent po tris įvarčius – Gargždų „Banga“ šiuo metu tikrai nėra ant bangos, bet Mantas Kuklys perspėja – to krašto komandos pasižymi kovingumu ir užsispyrimu. Ne išimtis ir „Banga“.

„Žalgiris“ sekmadienį „Optibet A lygos“ rungtynėse trijų taškų sieks Gargžduose, kur yra laimėjęs jau penkis kartus iš eilės. Be to, per paskutinius septynis tarpusavio mačus bangiečiai „Žalgiriui“ įmušė tik vieną įvartį.

Prieš rungtynes M. Kuklys davė trumpą interviu laidai „Žaliai balta diena“, kurią veda Marta Gliožaitytė.

Mantai, grįžai į starto sudėtį ir iškart triuškinanti pergalė… Kas, tavo nuomone, mače su „Hegelmann Litauen“ pavyko, kas „Žalgiriui“ nepavykdavo anksčiau?

Pavyko rezultatas. Kad komanda buvo padariusi išvadas po visų paskutinių rungtynių ir vaikinai tikrai atidavė save šimtu procentų, parodė gerą žaidimą, ir, kas svarbiausia, charakterį.

– Kas šioje sezono stadijoje svarbiausia – charakteris, fizinė kondicija, taktinių sumanymų išpildymas, kas?

Taktika visuomet svarbu, fiziniai dalykai irgi, bet kai žaidi kas tris keturias dienas fizinių dalykų jau negali pridėti. Paprasčiausiai reikia gerai atsistatyti. Kaip treneris sako, miegoti valgyti, miegoti valgyti, ir ruoštis kitoms rungtynėms. O svarbiausia, į kiekvienas rungtynes eiti motyvuotiems ir nugalėti varžovus.

– Kuo „Banga“ gali būti pavojinga?

Visų pirma dėl to, kad visos to krašto komandos yra kovingos, užsispyrusios, ne išimtis ir ši komnda. Laukia sunkios ir atkaklios rungtynės.

Video