2021 balandžio 2

M. Kuklys: „Rinktinių pertrauka padėjo pasiruošti“


Balandžio 3-iąją – pirmoji kova dėl titulo Lietuvos klubiniame futbole. Dėl LFF Supertaurės susikaus FK „Žalgiris“ ir „Panevėžys“.

Rungtynes stebėkite šeštadienį nuo 13:40 val. TV6 kanalu ir internetinėje platformoje TV3PLAY.lt

Koronaviruso pažeisti čempionai įgaudinėja formą „Optibet A lygos“ trofėjaus gynybą pradėjęs Vilniaus „Žalgiris“ daugelio ekspertų buvo išskirtas favoritu vėl nugalėti. Konkurencingą sudėtį surinkę ir europines viltis puoselėjantis klubas atrodė neblogai pasirengimo laikotarpiu, bet prieš pat sezono startą į rūbinę pasibeldė koronavirusas. Kuriam laikui treniruočių procesą nutraukę žaliai balti turėjo iš naujo įgauti formą ir prarado du taškus – lygiosios prieš Alytaus „Dainavą“ 2:2. Tiesa, likusios dvi rungtynės laimėtos ir artėjanti LFF supertaurė bus dar vienas žingsnis link optimalumo.

„Rezultatas neblogas, mūsų sportinė forma gerėja. Turėjome labai gerą pasiruošimą sezonui, bet koronavirusas mum labai sumaišė kortas. Po viruso komanda labai sunkiai atsigavinėjo. Rinktinių pertrauka mums davė šiek tiek laiko, tad jaučiamės pasiruošę“, – portalui tv3.lt atviravo žalgiriečių vicekapitonas Mantas Kuklys.

Mantas ne veltui pabrėžė COVID-19 – sportininkams liga stipriai kerta per fizinę kondiciją, o padariniai juntami dar kurį laiką.

„Man asmeniškai buvo labai sunku. Ši liga yra labai klastinga. Tikrai sunku gydytis, dar dabar jaučiasi tam tikri dalykai. Truputį reikės laiko, bet su kiekviena diena jaučiamės vis geriau. Turėtume būti pasirengę šeštadienį“, – savo koronaviruso patirtimi dalinosi M. Kuklys.

Savaitgalį laukianti akistata su „Panevėžiu“ bus rimtas testas – varžovai panašių problemų neturėjo, o ir sezoną pradėjo lyg ant sparnų. „Varžovas geras. Manau, kad šiuo metu visos komandos Lietuvoje demonstruoja neblogą forma – viena iš jų „Panevėžys“. Jie surinko devynis taškus, matosi aiškus braižas ir ko treneris nori iš komandos. Jie demonstruoja puikų žaidimą, bet tai bus vienos rungtynės – kas labiau norės, ras daugiau varžovo silpnybių, tas ir nugalės“, – sakė M. Kuklys.

M. Kuklys „Optibet A lygoje“ trumpam buvo išbėgęs į aikštę prieš „Riterius“, bet praleido dvikovą su „Dainava“. Pirmas pilnas rungtynes jis sužaidė prieš Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ir rezultatyviai asistavo abu pelnytus įvarčius. Standartinėse situacijose ir žaidimo kūrime gerai besijaučiantis saugas neaatviravo apie supertaurės rungtynių braižą, tačiau išskyrė „Panevėžio“ lyderį.

„Daug kortų neatskleisiu, bet ruošiamės atsakingai. Analizuojame „Panevėžio“ stipriąsias ir silpnąsias puses. Tikimės jas panaudoti sau naudinga puse ir pasiekti teigiamą rezultatą, – kalbėjo M. Kuklys – Paprastam futbolo aistruoliui matyti, kad jie turi išreikštus lyderius – vienas iš jų Elivelto, dar keletas žaidėjų. Bus sunku, bet turime juos sustabdyti ir pasiekti pergalę“.

Kaip bebūtų, LFF supertaurės titulą ginantys žalgiriečiai „ant popieriaus“ yra favoritai. „Panevėžys“ pernai iškovojo LFF taurę, tačiau tai tėra vienas trofėjus per klubo gyvavimo istoriją. Tuo tarpu ilgą istoriją sukurpęs „Žalgiris“ gali pasigirti ir stambesniu pinigų kapšu, ir didesne titulų kolekcija. Tiesa, 33-erių žaidėjo įtampa šeštadienį neveiks – tai finalas.

„Favorito etiketė neslegia. Kaip bebūtų, mano nuomone, finale favoritų nėra. Čia yra vienos rungtynės ir abiejų ekipų šansai yra lygūs“, – pasakojo M. Kuklys.

Šaltinis: Lukas Katilius, TV3.lt