2021 liepos 26

M. Kuklys: „Nebėra kur trauktis, reikės nuo pradžios spausti varžovus“


Į „Žalgirio“ sudėtį po poros mėnesių grįžęs Mantas Kuklys teigė, kad Čempionų lygoje tekęs varžovas – „Ferencvaros“ ekipa – labai pajėgi, tačiau Lietuvos čempionai po nesėkmės svečiuose ginklų dar nesudeda.

M. Kuklys Budapešte aikštėje pasirodė po keitimo. Tai buvo jo pirmosios rungtynės po poros mėnesių pertraukos – tiek laiko patyręs žalgirietis nežaidė dėl sveikatos problemų.

„Jausmas labai geras. Buvau pasiilgęs futbolo. Buvau laimingas, kad treneris leido išbėgti į aikštę rungtynėse kai daug aistruolių, gera atmosfera“, – kalbėjo M. Kuklys.

Jis pripažino, jog tekęs varžovas – aukšto lygio komanda, prieš kokią nėra tekę žaisti senokai.

„Žinoma tai, jaučiasi. Ne veltui jie žaidžia kartu ne vienerius metus, praeitais metais žaidė ir Čempionų lygos grupių etape prieš tokias komandas kaip „Juventus“ ar „Barcelona“. Tikrai stiprus varžovas“, – vertino M. Kuklys.

„Žalgiris“ pirmąją dvikovą pralaimėjo rezultatu 0:2, todėl pasak M. Kuklio, nebėra kur trauktis – teks rizikuoti. „Manau, kad reikės bandyti nuo pirmų minučių spausti varžovus ir siekti pelnyti greitą įvartį“, – apie žaidimo planą nuomonę išsakė saugas.

„Žalgirio“ ir „Ferencvaros“ dvikova vyks liepos 27 d. (antradienį) LFF stadione. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.

Apie aktualijas „Žalgirio“ komandoje prieš rungtynes – laidoje „Žaliai Balta diena“.

Video