2020 gegužės 27

M. Kuklys: „Į rungtynes su „Riteriais“ visada žengiame su papildomomis emocijomis“


Šeštadienis – neeilinė diena lietuviško futbolo mėgėjams. Po daugiau kaip dviejų mėnesių pertraukos į stadionus grįžta A lyga, o pirmose rungtynėse Vilniuje į aikštę išbėgs ir susikaus Vilniaus „Žalgirio“ ir „Riterių“ futbolo klubai. Rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos internetu per „Delfi TV“.

Vilniaus „Žalgirio“ ir Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės saugas Mantas Kuklys sako, kad šeštadienį laukia sunki dvikova ir papildomo nusiteikimo komandai tikrai nereikia.

„Į rungtynes su „Riteriais“ visada žengiame su papildomomis emocijomis, nes „Riteriai“ mums – principinis varžovas. Mums tikrai nereikia ypatingai nusiteikti – komanda visada yra gerai pasiruošusi. Su jais visada būna sunku žaisti, ir nemanau, kad šį kartą bus lengviau. Jie tikrai bus motyvuoti ir išeis pasiruošę žaisti visu šimtu procentų – tikrai bus labai sunku, nes tai pirmos rungtynės po karantino“, – sako M. Kuklys.

Praėjusį sezoną Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai iš penkerių rungtynių su „Riteriais“ laimėjo tik vienas, dvejas sužaidė lygiosiomis, o dvejose pergalę šventė „Riteriai“.

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pirmąją treniruotę po karantino paskelbimo surengė balandžio mėnesio pabaigoje. M. Kuklys įsitikinęs, kad pasiruošti rungtynėms laiko buvo pakankamai.

„Turėjome tikrai nemažai laiko – beveik keturias savaites, ir tai yra pakankamas laikas. Gali trūkti žaidybinės praktikos, nes neturėjome varžovų, su kuriais galėtume sužaisti draugiškas rungtynes. Bet vertindamas, kad tokia situacija yra visur, manau, kad esame neblogai pasiruošę ir viską pamatysime šeštadienį“, – sako M. Kuklys.

Futbolininkas pasakoja, kad sunku analizuoti varžovų taktiką, nes jie yra sužaidę tik vienas rungtynes: „Žiūrėjome tik rungtynes, kurios buvo prieš karantiną. (Red. pastaba. „Riteriai“ rezultatu 0:3 pralaimėjo „Kauno Žalgirio“ futbolo klubui.) Bet viskas keičiasi, ir pasiruošimas dabar visai kitoks, nes tai pirmos tokios rungtynės.“

Gegužės 30 d. rungtynės vyks be žiūrovų. Anot M. Kuklio, visiems futbolininkams labai trūks „Pietų IV“ palaikymo.

„Mums trūks „Pietų IV“ palaikymo. Bus keista žaisti tuščiame stadione, kartais tai gali atrodyti kaip treniruočių pobūdžio rungtynės, bet tokia yra situacija, ir visas pasaulis tai supranta – Lietuva ne išimtis. Iš pradžių bus sunku, bet, manau, po savaitės ar kelių viskas susitvarkys ir žmonės galės grįžti į stadionus“, – sako M. Kuklys.