2021 lapkričio 4

M. Kuklys: „Geriau neįmuščiau, bet komanda laimėtų“


Kai Mantas Kuklys paskutinį kartą pasižymėjo Marijampolėje prieš „Sūduvą“, pastarajai komandai dar vadovavo Vladimiras Čeburinas.

Šį kartą patyrusio saugo tikslus smūgis – vos antrasis sezone – antrajame kėlinyje buvo kuriam laikui pasiuntęs žalgiriečių aistruolius į nemažą ekstazę ir priartinęs to paties V. Čeburino vadovaujamą ekipą prie čempionų titulo.

Vėliau sekę du „Sūduvos“ įvarčiai atstatė pusiausvyrą – ir status quo A lygoje, kur „Žalgiris“ vis dar turi trapią dviejų taškų persvarą, nors ir yra sužaidęs rungtynėmis mažiau.

Galbūt M. Kuklio įvartis po sezono bus prisimintas kaip atnešęs labai svarbų tašką, tačiau šį kartą žalgirietis nesidžiaugė.

„Visada apmaudu pirmaujant nelaimėti. Tikrai gerai žaidėme, rezultatą turėjome du nulis. Vėl tos klaidelės ir vėl viskas grįžo į 2:2. Gerai, kad išlaikėme tą rezultatą, – kalbėjo M. Kuklys. – Rungtynės buvo vertos lyderių, abi komandos žaidė tikrai gerai. Manau, kad žiūrovams turėjo patikti. Bet visada norisi, kad būtų geresnis rezultatas mums.“

Pasak „Žalgirio“ kapitono raištį pastaruoju metu vilkėjusio M. Kuklio, išsaugoti persvaros vis nepavyksta ne dėl varžovų ypatingai gero žaidimo, o dėl paprastų savo klaidų. „Sūduvai“ atsitiesti padėjo į „Žalgirio“ vartus skirtas 11 metrų baudinys.

„Turėtume paprastai sužaisti, išmušti kamuolį. Suklystame vieną, antrą kartą. „Sūduva“ yra tokia komanda, kuri baudžia už tokius dalykus. Šiandien jie tą ir parodė“, – sakė M. Kuklys.

Savo paties pasiekto įvarčio jis nesureikšmino: „Smagu įmušti, ypač kai tiek rungtynių nepavyko tai padaryti. Bet kitą kartą geriau neįmuščiau, o laimėtų komanda. Svarbiau trys taškai nei įvartis.“

Visgi saugas pripažino, jog rezultate yra pozityvo, o žaidimas didelę rungtynių dalį taip pat nuteikia optimistiškai: „Svarbu, kad pavyko pasiekti bent lygiąsias. Dar laukia ketverios rungtynės, bet bus labai sunku. Į kiekvienas rungtynes reikia eiti kaip į finalą. Jeigu žaisime taip kaip šiandien pusantro kėlinio, manau, kad viskas bus gerai.“

„Žalgiris“ sekmadienį, lapkričio 7 d., žais Alytuje prieš „Dainavą“, o vėliau A lygoje bus pusantros savaitės.

Video