2021 birželio 8

M. Kuklys Europos čempionate simpatizuos ispanams, K. Uzėla – anglams


Vilniaus „Žalgirio“ saugai Mantas Kuklys ir Karolis Uzėla Europos futbolo čempionate simpatizuoja skirtingoms komandoms.

M. Kuklys daugelį metų simpatizuoja Ispanijos futbolui, o K. Uzėla yra Anglijos futbolo gerbėjas.

21-erių K. Uzėla labiausiai įstrigo pirmas matytas čempionatas – 2008 m. Europos pirmenybės Austrijoje ir Šveicarijoje.

„Įsiminė finalas, jį žiūrėjau su sese mieste. Sirgau už vokiečius, jie pralaimėjo ispanams. Tas čempionatas sukėlė labai daug emocijų. Labai nuliūdau kai ispanai pralaimėjo. Dabar palaikysiu anglus. Už juos sergu, nes labai patinka „Premier“ lyga, kieta kova. Stebiu jų žaidėjus kas savaitę. Be anglų palaikyčiau italus, nes keletas žaidėjų rungtyniavo SPAL klube, kuriame buvau“, – kalbėjo K. Uzėla.

„Ispanai mano favoritai jau kelintą kartą. Man patinka ispanų futbolo stilius, techniškas futbolas, trumpi perdavimai. Dar šiek tiek palaikysiu belgus ir ukrainiečius. Belgijos įdomi komanda, turi gerų jaunų žaidėjų. Gaila, kad traumą patyrė De Bruyne. Bet bus tikrai įdomi komanda“, – sakė M. Kuklys.

Pastarasis favoritais laiko prancūzus, anglus, ispanus, portugalus ir tikisi įdomios kovos.

K. Uzėla išskyrė tris ekipas: „Anglų sudėtis labai gera, bet prancūzų „kosminė“. Jie galėtų išstatyti dvi sudėtis. Dar manau, kad galėtų nustebinti belgai. Jų komanda ne pirmą čempionatą kartu, dar prisidėjo naujų žaidėjų.“

Abu futbolininkai sutarė, jog namuose su gausiu žiūrovų palaikymu žaisianti Rusija gali nustebinti, o įdomiausia įvardijo F grupę, kurioje žais Prancūzija, Portugalija, Vokietija ir Vengrija.

Kaip išrikiavo komandas šioje grupėje, kuriuos žaidėjus mato kaip pagrindinius kandidatus į auksinį batelį ir kokios akistatos labiausiai norėtų žalgiriečiai papasakojo „Žalgiris TV“.

Žalgiriečiai Europos futbolo čempionatą ne tik seks, bet ir dalyvaus nemokamoje rezultatų spelionėje Varzyboslazybos.lt

Spėlionės dalyviai gali laimėti įvairių prizų. Pasitikrinti kuris geriausias orakulas „Žalgirio“ aistruoliai gali prisijungę prie specialios lygos.

Video